Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni. Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. W... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z prze... Se mer
Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️
Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Dobry kontakt mailowy jedyny plus.
Dobry kontakt mailowy jedyny plus.
Po wystawieniu negatywnej opinii i napisaniu maila, że sprawa nie zostanie tak zostawiona dostałam informację że kosmetyki zostały wysłane ponownie. Otrzymałam produkty po 1.5 msc z dodatkowym serum w ramach rekompensaty więc plus dla firmy.
Jeżeli nawet firma ma probolemy z przewoźnikiem czy nie wyrabia się z zamówieniami powinna wyłączyć na jakiś czas reklamę w mediach społecznościowych lub udostępnic brak towaru do sprzedaży. Ewentualnie zwrócić pieniądze klientowi.
Mam nadzieję że nowi klienci będą już na czas mieć przesyłkę i firma zacznie budować zaufanie ludzi
Pozdrawiam również firmę nuuni
Wszystko takie jak w opisach
Wszystko takie jak w opisach, szybka wysyłka
Bardzo dobre kosmetyki i bezproblemowe zamówienie
Produkty zamówiłam pierwszy raz jakiś czas temu i od tamtej pory używam regularnie. Skóra po używaniu kremu fioletowego jest bardziej miękka, nawilżona i mniej podrażniona. Wszystko zgadzało się z opisem ☺️
Uwaga scam!!!
Uwaga scam!!!! Po opłaceniu zamówienia cisza. Po miesiącu pisze z prośbą o zwrot pieniędzy i ten sam przypadek co inni klienci piszą… wina kuriera, logistyki po dwóch dniach informacja z ich systemy “zamówienie w realizacji” i kolejne 3 miesiące nic.
Totalni oszuści nic od nich nie kupować!!!
Wzzystko na czas i dobrze zapakowane
Wzzystko na czas i dobrze zapakowane, zgodnie z zamowieniem..
Na zamówienie czekałam prawie półtora…
Na zamówienie czekałam prawie półtora miesiąca. Na każdego maila otrzymywałam zwrotkę, że to wina przewoźnika i szukają mojej paczki. Dopiero po kilku wiadomościach i postawieniu sprawy jasno, że nie zostawię tego bez jakiegokolwiek odpowiedzialności wysłali paczkę. Kosmetyki bardzo fajne, jednak firmy kompletnie nie polecam.
Firma "krzak"
NIE ZAMAWIAC TAM...Firma "krzak", brak paczki,brak zwrotu pieniędzy i brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony. Jedna gwiazdka to i tak za dużo.
I widzę po innych komentarzach,że nie tylko ja tak miałam z paczką. Czyli ewidentnie chcą wyciągnąć od nas kasę.
Absolutnie nie polecam tej firmy
Absolutnie nie polecam tej firmy. Zwodzą i kłamią, że nadali paczkę ale nie została zarejestrowana i muszą ten fakt wyjaśnić z przewoźnikiem. Potem piszą, że wysyłają. Pojawia się etykieta, która wisi. Blokują na mailu. Kontakt śladowy. Trzeba bardzo cisnać aby ktoś odpisał. Wiecznie te same regułki, kombinowanie, wymyślanie. Dopiero jak dałam im 7 dni i wysłałam screeny z tej strony i napisałam, że złożymy pozew zbiorowy i zawiadomimy prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa + zawiadomię WSZYSTKIE instytucje, które zajmują się ochroną klientów oraz inspekcję pracy i policję - wysłali w ciągu godziny. Piszcie na Messenger. W razie czego służę pomocą.NIE KUPUJCIE U NICH!
bardzo dobre kosmetyki i sprawna obsługa
Zamówienie dotarło szybko, mimo że podałam błędny adres dostawy i przesyłka musiała zostać przekierowana. Same produkty bardzo na plus - skóra po używaniu lepiej wygląda i nie jest podrażniona.
Nie polecam firmy nuuni,19 marca…
Nie polecam firmy nuuni,19 marca złożyłam zamówienie opłaciłam x góry i do tej pory nie otrzymałam.bardzo zły kontakt z firmą, wiadomość po miesiącu, że problemy logistyczne i że przesyłka zostanie nadana najpóźniej następnego dnia.mija prawie 2 miesiące i dalej brak zamówienia,I brak kontaktu.To jest kradzież naszych pieniędzy. Sprawa do sądu.
Nie polecam firmy nuuni
Nie polecam firmy nuuni, złożyłam u nich zamówienie pod koniec lutego, które opłaciłam z góry, dostawa była przewidziana na parę dni po złożeniu zamówienia lecz zamówienia nie otrzymałam do tej pory, a minęło już przeszło dwa miesiące (10.05.). Próby kontaktu z firmą nie przyniosły rezultatu, mimo pisania e-maili dostawałam na początku odpowiedzi, że to przewoźnik zawinił i spróbują to szybko naprawić, ale temat ucichł i po jakimś czasie przestali mi w ogóle odpowiadać, nie dostałam zwrotu za zamówienie ani zamówienia. Numer podany na stronie do obsługi klienta również nie jest obsługiwany w godzinach, w których jest to przewidziane każde połączenie przekierowywane jest na pocztę głosową. Mam negatywne odczucie co do tej firmy i nie radzę składać u nich zamówień.
Po prawie półtora miesiąca oczekiwania
Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się tylko domyślać że to rekompensata za opóźnienie. Kosmetyków jeszcze nie zdążyłam wypróbować.
Zamówiłam dwa serum do twarzy 11 marca
Zamówiłam dwa serum do twarzy 11 marca do tej pory walczę o odzyskanie środków. Jak nie uda się pisząc maile do nich idę wyżej do rzecznika praw konsumenta, nie może być tak że oszukują ludzi na towar i nie wysyłają produktu tylko paczka stoi, my jako konsumenci też mamy prawa
Od 2 tygodni przesyłka "wisi" na…
Od 2 tygodni przesyłka "wisi" na inpoście jako utworzona, ale nie wysłana. Sklep zarzeka się, że wysyłka została wysłana, z kolei na infolinii w inposcie otrzymałam informację, że firma paczki nie wysłała. Nie polecam, bardzo utrudniony kontakt. Walczę o zwrot pieniędzy, jednak bezskutecznie
Sklepu nie polecam
Sklepu nie polecam. Od 7 kwietnia czekam wciąż na przesyłkę. Odpowiadają,że: ,,magazyn wydał,ale nie ma mnie w systemie przewoźnika". Już prawie dwa tygodnie wyjaśniają sprawę z InPostem. Na moje oko towar nigdy nie został wysłany. Przypuszczam,że strona sklepu została przechwycona przez internetowych oszustów. 29 maj. Po 1,5 miesiącu przesyłkę (z gratisem-krem) wreszcie otrzymałam...
Prawdopodobnie firma-krzak
Prawdopodobnie firma-krzak. Zamówiłam dwa kremy ponad dwa tygodnie temu, wciąż czekam na realizację zamówienia mimo deklarowanych 2-3 dni. Bez kontaktu z działem obsługi klienta.
Nie polecam
Nie polecam, dokonałam zakupu kilka tygodni temu i do tej pory nie mam przesyłki, zero kontaktu, telefon nieaktywny, nikt nie odpisuje na wiadomości.
Nie polecam tego sklepu, nie kupuj ze strony.
Nie polecam tego sklepu.
Od tygodnia zamówienie ma status „nadane”, a według InPost dalej tylko „utworzone i czeka na nadanie”, więc paczka realnie nie została wysłana.
Kontakt jest, ale informacje się nie zgadzają i ciężko uzyskać konkretną odpowiedź.
Szkoda, bo zapowiadało się dobrze, ale niestety obsługa i realizacja zamówienia pozostawiają wiele do życzenia.
Nie polecam , nieuczciwy sprzedawca
6 lutego dokonałam zakupu w tej firmie płacąc online, po 2 tygodniach została wysłana przesyłka, której nie odebrałam ( przesyłka zwrócona do nadawcy). Od lutego próbuję doprosić się o zwrot należności - bezskutecznie.
Firma nie odpowiada na maile.
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.








