Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer

För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer

Det här tycker kunderna

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni. Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. W... Se mer

Betygsatt 2 av 5 stjärnor

Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z prze... Se mer

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️

Betygsatt 3 av 5 stjärnor

Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się... Se mer

4,0

Bra

TrustScore 4 av 5

141 omdömen

5 stjärnor
4 stjärnor
3 stjärnor
2 stjärnor
1 stjärna

Ingen inbjudningshistorik registrerad

Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa

Så använder företaget Trustpilot

Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.

Företag på Trustpilot får inte erbjuda incitament eller betala för att dölja omdömen. Omdömen är enskilda användares åsikter och inte Trustpilots åsikter. Läs mer

Betygsatt 4 av 5 stjärnor

Dobry kontakt mailowy jedyny plus.

Dobry kontakt mailowy jedyny plus.
Po wystawieniu negatywnej opinii i napisaniu maila, że sprawa nie zostanie tak zostawiona dostałam informację że kosmetyki zostały wysłane ponownie. Otrzymałam produkty po 1.5 msc z dodatkowym serum w ramach rekompensaty więc plus dla firmy.
Jeżeli nawet firma ma probolemy z przewoźnikiem czy nie wyrabia się z zamówieniami powinna wyłączyć na jakiś czas reklamę w mediach społecznościowych lub udostępnic brak towaru do sprzedaży. Ewentualnie zwrócić pieniądze klientowi.
Mam nadzieję że nowi klienci będą już na czas mieć przesyłkę i firma zacznie budować zaufanie ludzi
Pozdrawiam również firmę nuuni

16 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Uwaga scam!!!

Uwaga scam!!!! Po opłaceniu zamówienia cisza. Po miesiącu pisze z prośbą o zwrot pieniędzy i ten sam przypadek co inni klienci piszą… wina kuriera, logistyki po dwóch dniach informacja z ich systemy “zamówienie w realizacji” i kolejne 3 miesiące nic.
Totalni oszuści nic od nich nie kupować!!!

26 februari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Na zamówienie czekałam prawie półtora…

Na zamówienie czekałam prawie półtora miesiąca. Na każdego maila otrzymywałam zwrotkę, że to wina przewoźnika i szukają mojej paczki. Dopiero po kilku wiadomościach i postawieniu sprawy jasno, że nie zostawię tego bez jakiegokolwiek odpowiedzialności wysłali paczkę. Kosmetyki bardzo fajne, jednak firmy kompletnie nie polecam.

15 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Firma "krzak"

NIE ZAMAWIAC TAM...Firma "krzak", brak paczki,brak zwrotu pieniędzy i brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony. Jedna gwiazdka to i tak za dużo.
I widzę po innych komentarzach,że nie tylko ja tak miałam z paczką. Czyli ewidentnie chcą wyciągnąć od nas kasę.

27 mars 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Absolutnie nie polecam tej firmy

Absolutnie nie polecam tej firmy. Zwodzą i kłamią, że nadali paczkę ale nie została zarejestrowana i muszą ten fakt wyjaśnić z przewoźnikiem. Potem piszą, że wysyłają. Pojawia się etykieta, która wisi. Blokują na mailu. Kontakt śladowy. Trzeba bardzo cisnać aby ktoś odpisał. Wiecznie te same regułki, kombinowanie, wymyślanie. Dopiero jak dałam im 7 dni i wysłałam screeny z tej strony i napisałam, że złożymy pozew zbiorowy i zawiadomimy prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa + zawiadomię WSZYSTKIE instytucje, które zajmują się ochroną klientów oraz inspekcję pracy i policję - wysłali w ciągu godziny. Piszcie na Messenger. W razie czego służę pomocą.NIE KUPUJCIE U NICH!

14 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

bardzo dobre kosmetyki i sprawna obsługa

Zamówienie dotarło szybko, mimo że podałam błędny adres dostawy i przesyłka musiała zostać przekierowana. Same produkty bardzo na plus - skóra po używaniu lepiej wygląda i nie jest podrażniona.

8 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nie polecam firmy nuuni,19 marca…

Nie polecam firmy nuuni,19 marca złożyłam zamówienie opłaciłam x góry i do tej pory nie otrzymałam.bardzo zły kontakt z firmą, wiadomość po miesiącu, że problemy logistyczne i że przesyłka zostanie nadana najpóźniej następnego dnia.mija prawie 2 miesiące i dalej brak zamówienia,I brak kontaktu.To jest kradzież naszych pieniędzy. Sprawa do sądu.

19 mars 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nie polecam firmy nuuni

Nie polecam firmy nuuni, złożyłam u nich zamówienie pod koniec lutego, które opłaciłam z góry, dostawa była przewidziana na parę dni po złożeniu zamówienia lecz zamówienia nie otrzymałam do tej pory, a minęło już przeszło dwa miesiące (10.05.). Próby kontaktu z firmą nie przyniosły rezultatu, mimo pisania e-maili dostawałam na początku odpowiedzi, że to przewoźnik zawinił i spróbują to szybko naprawić, ale temat ucichł i po jakimś czasie przestali mi w ogóle odpowiadać, nie dostałam zwrotu za zamówienie ani zamówienia. Numer podany na stronie do obsługi klienta również nie jest obsługiwany w godzinach, w których jest to przewidziane każde połączenie przekierowywane jest na pocztę głosową. Mam negatywne odczucie co do tej firmy i nie radzę składać u nich zamówień.

24 februari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 3 av 5 stjärnor

Po prawie półtora miesiąca oczekiwania

Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się tylko domyślać że to rekompensata za opóźnienie. Kosmetyków jeszcze nie zdążyłam wypróbować.

7 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Zamówiłam dwa serum do twarzy 11 marca

Zamówiłam dwa serum do twarzy 11 marca do tej pory walczę o odzyskanie środków. Jak nie uda się pisząc maile do nich idę wyżej do rzecznika praw konsumenta, nie może być tak że oszukują ludzi na towar i nie wysyłają produktu tylko paczka stoi, my jako konsumenci też mamy prawa

11 mars 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Od 2 tygodni przesyłka "wisi" na…

Od 2 tygodni przesyłka "wisi" na inpoście jako utworzona, ale nie wysłana. Sklep zarzeka się, że wysyłka została wysłana, z kolei na infolinii w inposcie otrzymałam informację, że firma paczki nie wysłała. Nie polecam, bardzo utrudniony kontakt. Walczę o zwrot pieniędzy, jednak bezskutecznie

4 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Sklepu nie polecam

Sklepu nie polecam. Od 7 kwietnia czekam wciąż na przesyłkę. Odpowiadają,że: ,,magazyn wydał,ale nie ma mnie w systemie przewoźnika". Już prawie dwa tygodnie wyjaśniają sprawę z InPostem. Na moje oko towar nigdy nie został wysłany. Przypuszczam,że strona sklepu została przechwycona przez internetowych oszustów. 29 maj. Po 1,5 miesiącu przesyłkę (z gratisem-krem) wreszcie otrzymałam...

7 april 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Prawdopodobnie firma-krzak

Prawdopodobnie firma-krzak. Zamówiłam dwa kremy ponad dwa tygodnie temu, wciąż czekam na realizację zamówienia mimo deklarowanych 2-3 dni. Bez kontaktu z działem obsługi klienta.

29 april 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nie polecam

Nie polecam, dokonałam zakupu kilka tygodni temu i do tej pory nie mam przesyłki, zero kontaktu, telefon nieaktywny, nikt nie odpisuje na wiadomości.

28 april 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nie polecam tego sklepu, nie kupuj ze strony.

Nie polecam tego sklepu.

Od tygodnia zamówienie ma status „nadane”, a według InPost dalej tylko „utworzone i czeka na nadanie”, więc paczka realnie nie została wysłana.

Kontakt jest, ale informacje się nie zgadzają i ciężko uzyskać konkretną odpowiedź.

Szkoda, bo zapowiadało się dobrze, ale niestety obsługa i realizacja zamówienia pozostawiają wiele do życzenia.

9 april 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nie polecam , nieuczciwy sprzedawca

6 lutego dokonałam zakupu w tej firmie płacąc online, po 2 tygodniach została wysłana przesyłka, której nie odebrałam ( przesyłka zwrócona do nadawcy). Od lutego próbuję doprosić się o zwrot należności - bezskutecznie.
Firma nie odpowiada na maile.

6 februari 2026
Omdöme utan inbjudan

Är det här ditt företag?

Registrera din profil för att få tillgång till våra kostnadsfria företagsverktyg, och kom närmare dina kunder.

Skapa ett konto gratis

Detta är Trustpilot

Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.

Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.

Läs mer om andra typer av omdömen.

Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.

Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.

Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.

Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.

Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.

Läs mer