Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni. Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. W... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z prze... Se mer
Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️
Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Do tej pory nie dostałam swojego…
Do tej pory nie dostałam swojego zamówienia złożonego 02 czerwca 2026r. Cisza, zero kontaktu, zwrotu pieniędzy brak ! Unikacie tego sklepu!
Przezyłka zostala dobrze przygotowana i…
Przezyłka zostala dobrze przygotowana i solidnie zapakowana. W tym sklepie znalazlam wszystko, czego szukalam - niska cena i szybka przesylka. Pracownicy sa chetni do pomocy, a kontakt przebiega naprawde szybko. Paczka dotarla do mnie bezpiecznie w estetycznym pudelku.
Po spotkaniu z kurierem paczka była w…
Po spotkaniu z kurierem paczka była w opłakanym stanie, a mimo to wszystko w środku całe, świetnie zabezpieczone i przygotowane do wysyłki - widać, że ktoś odpowiedzialny za przygotowanie paczek stara się i wie, w jakich warunkach i przez jakie osoby paczki są przewożone. Czas realizacji bardzo satysfakcjonujący i informacje na bieżąco o statusie zamówienia, jak zawsze. 👍❤️👍❤️
Uwielbiam produkty nuuni za ich jakosc…
Uwielbiam produkty nuuni za ich jakosc i wyglad, a otwieranie paczki to sama przyjemnosc. Na ten moment czekam tylko 2 dni. Rewelacyjna obsluga, po prostu idealna. Lubie robic tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️💯
Brak zwrotu środków za niezrealizowane zamowienie
Sklep pomimo wielu próśb nie zwrócił mi pieniędzy za niezrealizowane zamówienie. Brak kontaktu, brak informacji, brak produktu, brak zwrotu pieniędzy.
Totalne ignorowanie moich email i próśb
Cieszę się, że kupiłam tylko jeden krem więc przeboleje strate, ale oczywiście sprawę zgłoszę do UOKiK.
UNIKAJCIE TEGO SKLEPU
Idealnie zapakowane produkty na czas
Idealnie zapakowane produkty na czas. Paczka zapakowana po prostu doskonale. Świetne podejście do klienta, zero problemów ze zwrotami. Jestem zaskoczona jakością produktów, ceną, no i tak ekspresową przesyłką. Super.
Odpowiadają na maile bardzo szybko i…
Odpowiadają na maile bardzo szybko i starają się spełniac oczekiwania klienta. Ujęli mnie profesjonalizmem.
Markę nuuni oceniam bardzo dobrze
Markę nuuni oceniam bardzo dobrze. Chętnie robię zakupy. Ciekawe produkty, atrakcyjne ceny. Dziękuje ze jesteście! ❤️
Pracownicy są zawsze mili
Pracownicy są zawsze mili, kompetentni i gotowi do pomocy. Składanie zamówienia odbywa się bez zbędnych formalności. Oferowane produkty są wysokiej jakości, w niesamowicie niskich cenach, w porównaniu do tego, co oferują. Nie ma co się zastanawiać- polecam w 100%! 🥰
DRAMAT!!!
DRAMAT!!!! Nie wysłali mojej paczki przez miesiąc, nie da się z nimi skontaktować - telefon jest wiecznie wyłączony, a na Instagramie nie odpisują! BARDZO NIE POLECAM, nie wiem jak w obecnych czasach takie firmy mogą dalej funkcjonować i mieć swoje produkty nawet w takich sieciach jak Hebe skoro to oszustwo!
Produkt zgodny z oczekiwaniami
Produkt zgodny z oczekiwaniami, dobrze spakowany. Realizacja zamówienia błyskawiczna i bezproblemowa 👍😊
Realizacja zamowienia przebiegla…
Realizacja zamowienia przebiegla sprawnie i bezprobpemowo, zgodnie z moiki wczesniejszymi doswiadczeniami. Na uwage zasluguje rowniez sposob pakowania przesylki. Produkty zostaly odpowiednio zabezpieczone. Wszystkie artykuly dotarly w nirnaruszonym stanie - nic nie bylo uszkodzone, otwarte Ani rozszczelnione. Miakam okazje rowniez skorzystac z obslugi klienta w zwiazku z zapytaniem odnoanie cicacare i oceniam kontakt bardzo pozytywnie. Kontakt byl uprzejmy i pomocny, a caly proces mozna uznac za satysfakcjonujacy.
Wszystko zawsze jest w porządku
Wszystko zawsze jest w porządku, produkty dobrze zapakowane i starannie zapakowane. 💯 Opisy towarów w pełni zgadzają się z rzeczywistością, polecam je. Kompetentny personel, zawsze gotowy do pomocy.
Oferta od razu mnie skusiła do zakupu
Oferta od razu mnie skusiła do zakupu. Proces składania zamówienia jest prosty i intuicyjny. Obsługa jest miła i pomocna. Bardzo dobrze się tu robi zakupy. 👍
Jestem bardzo zadowolona
Jestem bardzo zadowolona. Zamawiam że sklepu nuuni produkty już od dłuższego czasu. Zamowienie dotarło do mnie szybko, kupiłam wszystko to co chciałam w jednym sklepie. Pisze jednak ta opinie, ponieważ jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta pod względem reklamacji. Niestety paczuszka podczas dostawy uległa uszkodzeniu, co uszkodzilo opakowanie i pompkę jednego z serum, tak że ciężko było je używać, nie dało się za pomocą pompki. Zgłosiłam to do działu reklamacji wraz ze zdjęciem i otrzymałam ten produkt po prostu w osobnej, nowej przesyłce. Jestem zadowolona,
Bo nie spodziewałam się tak przyjemnej i prokonsumenckiej decyzji i rozwiązania. Serdecznie polecam i pozdrawiam osoby pracujące w tej firmie
Jestem zadowolona bo dostawa była mega…
Jestem zadowolona bo dostawa była mega błyskawiczna. Produkt był zapakowany starannie i dokładnie. Korzystanie z ich usług to takie miłe doświadczenie, że wracam, wracam.... i wracam. ;) Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Firma na medal
Nie polecam
Nie polecam! Jednym słowem dramat. Od 4 miesięcy czekam swoje zamówienie. Wielokrotnie kontaktowałam się z tą firmą w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Paczka podobno została do mnie nadana a ja nadal czekam... Po zaproponowaniu żeby oddali mi pieniądze (zamówione produkty nie są mi już potrzebne), otrzymałam kolejnego e-maila z mydleniem oczu, że sytuacja zostanie rozwiązana kolejnego dnia. Ten kolejny dzień minął już ponad tydzień temu. Traktowanie klienta - totalna porażka. Trzeba mieć godność i oddać pieniądze jeżeli się nie jest w stanie wywiązać z umowy sprzedaży.
NIE POLECAM!!!
Nie polecam!!!
Nie polecam!!!! Zamówienie opłacone 31 maja, dziś mija 20 dni, a ja nadal nie mam ani produktu, ani numeru przesyłki. Obsługa odsyła tylko kolejne wiadomości, że „sprawa jest wyjaśniana”. Po przeczytaniu podobnych opinii innych klientów mam poważne wątpliwości co do rzetelności tej firmy....
Profesjonalna i rzetelna obsługa
Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.








