Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni. Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. W... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z prze... Se mer
Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️
Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Sprawnie
Sprawnie, szybko i po mojej myśli. Zamówienie skompletowane bardzo sprawnie. Dobrze zapakowane. Paczka zapakowana perfekcyjnie. Efektywnie działające produkty, poprawiły znacznie mój stan skóry. Polecam.
Zdecydowanie odradzam
Zdecydowanie odradzam! Paczka przyszła po miesiącu oczekiwania, tylko dlatego, że zażądałam zwrotu pieniędzy!!! (zdążyłam zakupić inny produkt do demakijażu). Ta firma jest niepoważna!
Nie mam uwag co do dostawy
Nie mam uwag co do dostawy, wszystko jak należy. Mam z nimi same dobre doświadczenia, polecam . Przesyłka dotarła do mnie w nieprawdopodobnie dobrym stanie. Jak dla mnie - genialnie. Rekomenduje.
Latwy kontskt z uprzejma obsluga
Latwy kontskt z uprzejma obsluga, polecam. Zabezpieczenie paczki pierwszej klasy, naprawde. Te zakupy byly dla mnie bardzo przyjemne, wiec mysle, ze nie sa ostatnie. 💯
Wspaniale produkty
Wspaniale produkty, ładnie zapakowane, bardzo skuteczne o dobrej jakości. Szybka realizacja zamówienia.Zakupy robię już kilka razy i jestem mega zadowolona.
Od 3 miesięcy brak paczki i brak…
Od 3 miesięcy brak paczki i brak kontaktu. 20 marca otrzymałam wiadomość o treści: „Przygotowujemy wysyłkę Twojego zamówienia. Powiadomimy Cię, gdy zostanie ono wysłane” – i od tamtej pory zapadła absolutna cisza. Pieniądze zostały pobrane, a zamówienie od kilkunastu tygodni nie zostało wysłane. Ostrzegam innych przed zakupami w tym sklepie. Jeśli sprawa nie zostanie natychmiast rozwiązana, a środki zwrócone, zgłaszam sprawę do UOKiK oraz uruchamiam procedurę chargeback w banku.
Firma jest jus ze mną dłuższy czas
Firma jest jus ze mną dłuższy czas. Cenie sobie kosmetyki i autentyczność przekazu, walor merytoryczny. Z kosmetyków jestem bardzo zadowolona. Działanie i estetyka, opakowania, termin realizacji - same plusy.
Estetyka w całej okazałości.
Polecam. Bardzo.
Super kosmetyki i wspaniali ludzie.
Super kosmetyki i wspaniali ludzie.
Od okolo 2 lat uzywam kremu, serum zoltego i niebieskiego. Przesylka zawsze dobrze prztgotowana i solidnie zapakowana. ❤️🔥💪
Nie otrzymanie zamówienia
Nie otrzymałam zamówienia kontakt był tylko jedno razowy mieli wysłać paczkę ale oczywiście tego nie zrobili nie polecam nikomu
Zamówienie dotarło bez niespodzianek
Zamówienie dotarło bez niespodzianek, jestem bardzo zadowolona z jakości produktów, zapakowania oraz obsługi. Polecam.
Produkty okazały sie dokładnie tym
Produkty okazały sie dokładnie tym, czego szukałam. Na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie. Rzadko wystawiam opinie, ale tym razem postanowiłem zrobić wyjątek, ponieważ wszystko przez realizację zakupu, zabezpieczenie paczki były zrealizowane wzorowo. Widać, że komuś zależy zarówno na jakości produktów, jak i obsłudze klienta - co po prostu należy cenić.
Kosmetyki zapowiadają się super
Kosmetyki zapowiadają się super, zamówienie szybko dotarło. podoba mi się 😉
Kosmetyki są świetne
Kosmetyki są świetne. Trafiłam na nie niechcacy. To był mega strzał w dziesiątkę. Moja skóra na twarzy promienieje. Serum nawilżające, cudo do suchej skóry... Mega dzięki. Z całego serca polecam
Bardzo dobre kosmetyki w zaskakująco…
Bardzo dobre kosmetyki w zaskakująco dostępnych cenach. Super kontakt, super szybka wysyłka i do tego niezastąpione kosmetyki ♥️ Nie zamienię ich na żadne inne! Polecam !
Zdecydowałam się wypróbować krem…
Zdecydowałam się wypróbować krem ceramidowy cicacare i to był dobry wybór. Moja skóra jest z tych wrażliwych, naczyniowych i z powracającym tradzikiem różowatym, więc wymaga specjalnej opieki. Wasz krem mega nawilża skórę, nie ma efektu ciągnącej skory, wyciszył naczynka i wypieki plus wyrównał koloryt skóry. Spełnia swoje zadanie również jako baza pod podkład. Rewelacja, polecam kobietom, które mają taką cerę jak ja 🙂
Na nuuni trafilam przypadkiem w czasie…
Na nuuni trafilam przypadkiem w czasie kiedy szukalam dla siebie nowych rozwiazan pielegnacyjnych i wyswietlila mi sie ich reklama na instagramie.
Doceniam przede wszystkim proste, zaawansowane i konkretne sklady, sensowne portfolio produktow i mozliwosc konsultacji i uzyskania pomocy przy wyborze pielegnacji. Zamowienie zostało zrealizowane sprawnie, a kontskt z obslugą był bardzo miły i konkretny. ☺️
Nie polecam!
Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z przewoźnikiem. Nie mam ani paczki, ani pieniędzy. Nie polecam zakupów przez oficjalny sklep Nuuni.
Czekam na zamówienie już 4 miesiące
Czekam na zamówienie już 4 miesiące, na pierwsze moje maile odpisywali i obiecywali wyjaśnić sprawę, teraz już nikt nie odpisuje. Nie mam kremu ani pieniędzy.
Wysoka jakość i duża wydajność
Wysoka jakość i duża wydajność. Odkąd zaczęłam używać serum nawilżającego stało się moim numerem 1. Jestem zachwycona wydajnością, jakością i efektem po wykorzystaniu pierwszej buteleczki. W porównaniu do innych serum nawilżających, które stosowałam nie lepi się i nie zastyga nieprzyjemnie na skórze. Szczerze polecam!
Wczoraj dostalam paczke i jestem pod…
Wczoraj dostalam paczke i jestem pod ogromnym wrazeniem. Opakowania niesamowicie sie wyrozniaja, bardzo przykuwaja oko i ciekawie wygladaja w kosmetyczce, tak... inaczej. Produkty same w sobie po pierwszych 3 aplikacjach swietne. Wszystko starannie i dobrze zapakowane. Bardzo polecam! 💚
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.








