Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni. Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. W... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z prze... Se mer
Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️
Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Absolutnie cudowna marka
Absolutnie cudowna marka. Szybka wysyłka, przesyłka starannie zapakowana i przemiła obsługa 🤭 jestem podczas testowania kremu z ceramidami i póki co sprawdza się idealnie podczas kuracji retinolem. Polecam wszystkim i sama jeszcze na pewno skorzystam z Państwa produktów 🙂
Dopiero zaczynam korzystać z produktów…
Dopiero zaczynam korzystać z produktów marki ale już po kilku uzyciach jestem totalnie zakochana! Te produkty (a szczególnie krem cicacare) mają jakąś magiczną moc, są totalnie uzależniające, więc proszę uważać 🤣🔥😁 już zamówiłam kolejne produkty do sprawdzania i mam nadzieję, że to uzależnienie będzie trwać 🥰
Kupiłam te kosmetyki ze względu na… skład
Kupiłam te kosmetyki ze względu na obietnice regeneracji bariery hydrolipidowej . Jestem kosmetologiem i mam bardzo duże doświadczenie w testowaniu kosmetyków . Skusił mnie skład który był bardzo obiecujący … miałam kilka podejść do tych kosmetyków a kupiłam oba kremy .. serum nawilżające , esencję oraz serum z kwasem azelainowym . Każdy kosmetyk sprawia że moja skóra jest bordowa .. piecze a na drugi dzień nawet sam użyty krem z wąkrotą azjatycką która w teorii ma łagodzić .. a sam krem miałby być idealny po zabiegach … mam czerwone kropki na skórze następnego dnia . Nie mam pojęcia co sprawia taką reakcję bo nigdy w życiu coś takiego mi się nie przytrafiło .. a miała naprawdę wiele podejść do tych preparatów przez ostatnie 2 miesiące .Bardzo przykre rozczarowanie bo byłam bardzo podekscytowana chcąc przetestować tą markę. Jedyne co z czystym sumieniem mogę polecić i co bardzo mi się sprawdziło to żel do mycia twarzy bardzo fajny i skuteczny nie narusza bariery hydrolipidowej
Produkty które NAPRAWDE działają
Produkty które NAPRAWDE działają. Od dłuższego czasu używam tylko nuuni i to była miłość od pierwszego uzycia ♥️ do tego rewelacyjny kontakt, błyskawiczna wysyłka zamówienia. Ideały istnieją - dziękuję nuuni 😘
Regularnie kupuje wybrane sera
Regularnie kupuje wybrane sera - dippy, c-głowy oraz azely - (polecone mi przez kosmetolożkę!), które jak za te jakość, mają naprawdę dobrą cenę. Teraz sama polecam wielu innym osobom, którym tez się sprawdzają. Zamówienia realizowane bardzo szybko, paczki starannie zapakowane 👌🏼
Świetne kosmetyki w rewelacyjnie…
Świetne kosmetyki w rewelacyjnie niespotykanej cenie. Nawet jestem zdziwiona i bliska stwierdzenia, że cena za nie jest za niska! Pomogły mi przywrócić moją cerę do dobrego stanu. Niebawem kolejne zakupy 😍
Polecam serdecznie świetne jakościowo…
Polecam serdecznie świetne jakościowo produkty.Oprócz tego bardzo dobra obsługa klienta, chętna do pomocy.
Kolejne zamowienie i za kazdym razem…
Kolejne zamowienie i za kazdym razem wszystko w nalezytym porzadku. Od bezpiecznego i stosownego sposobu zapakowania zamowienia, przez czas dostawy az po, dla mnie najwazniejsze, jakosc i dzialanie produktow. Produkty do pielegnacji bez ktorych nie wyobrazam sobie dnia. Moja twarz w koncu jest nawilzona, promienna, bez przebarwien 💗
Jedno z moich nielicznych uzależnień 🍒…
Jedno z moich nielicznych uzależnień 🍒 kosmetyki perfekcyjnie spełniają swoje funkcje, każdy kolejny produkt zaskakuje mnie pozytywnie. Serum nawilżające - 👌
Och..
Och... jesteście super! Jestem zachwycona kremem z ceramidami - mój hit! Teraz testuje serum na przebarwienia i zapowiada się fantastycznie 🫣 Już teraz robi na mojej buzi efekt cudownego rozświetlenia 🤩 no po prostu każdy kosmetyk który u Was zamowie jest rewelacyjny! jesteście świetni pod każdym względem ♥️
Złożyłam zamówienie w kwietniu i nie…
Złożyłam zamówienie w kwietniu i nie dostałam (dziś 5 czerwca). W Instagram najpierw mówili że sprawdzą a teraz ignore. Nie polecam.
Z produktów korzystam dosyć krótko
Z produktów korzystam dosyć krótko, ale już widzę zdecydowaną poprawę skóry. Wspaniale produkty, warte swojej ceny, gdyż naprawdę działają. O tym że dzialaja trzeba się przekonać na własnej skórze ;)
Zaczęłam od serum złuszczającego
Zaczęłam od serum złuszczającego, a teraz przy zamówieniu wchodzę w etap nawilżania 🙂. Jedne z najlepszych jakie dotychczas stosowałam 🙂. Róbcie dalej takie cuda!
Wysylka na czas
Wysylka na czas, zgodnie z planem. Paczka bezpiecznie, odpowiednio zapakowana. Bardzo udane zakupy i swietna obsluga. Nic dodac, nic ujac
Kupiłam krem ceramidowy skuszona…
Kupiłam krem ceramidowy skuszona wieloma pozytywnymi opiniami i...nie zawiodłam się! 🥰
Już po kilku użyciach stosowania skora byla zdecydowanie przyjemniejsza w dotyku, bardziej komfortowa i jakby mniej sie przesuchała. Bardzo mi sie podoba jego konsystencja - trudno to dokladnie opisać, ale jest jednoczesnie lekka, ale o treściwa, nie daje tego uczucia ciężkości, co występuj w większości podobnych produktów.
Jedna z nielicznych na tym rynku marek
Jedna z nielicznych na tym rynku marek, przy której uważam, ze ktoś naprawdę przemyślał pielęgnacje. Nie kupuje produktów dlatego, ze są modne tylko dlatego ze wiem, po co ich używam, jaka funkcje pełnia w mojej rutynie i czego konkretnie od nich oczekuje.
Duży plus za konkretne składy i brak obiecywania cudów po kilku dniach stosowania. Takie podejście bardzo sobie cenie
Zamowienie zostało zrealizowane bardzo…
Zamowienie zostało zrealizowane bardzo sprawnie. Paczka dotarła do mnie szybciej niż się spodziewałam, wszystko było starannie zapakowane i odpowiednio zabezpieczone. Sam produkt to już zupełnie inny wymiar - nigdy nie używałam lepszego kremu ceramidowego, totalny TOP!!! Na pewno wrócę po kolejne zakupy
Wszystko ok
Wszystko ok, cały etap od wyboru produktów po zakup, monitoring i finalnie odbiór dobrze zapakowanej i zabezpieczonej paczki. Polecam! 👌
Kupiłam serum dippy i jestem bardzo…
Kupiłam serum dippy i jestem bardzo zadowolona zarówno z produktu, jak i całego procesu zakupu. Przesyłka dotarła bardzo szybka, a gdy miałam kilka pytań dotyczących produktu i jak go włączyć do pielęgnacji, otrzymywałam szybkie i pomocne odpowiedzi od biura obsługi. Samo serum jest bardzo, bardzo dobre. Super nawilża, nie lepi się i daje uczucie komfortu skórze.
Kupiłam balancy krem trochę w ciemno
Kupiłam balancy krem trochę w ciemno, bo potrzebowałam czegoś nawilżającego na codzien i bardzo pozytywnie mnie zaskonczyl. Krem jest lekki, szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy, a jednocześnie daje otulenie i uczucie komfortu przez cały dzień. Zostaje ze mną na dłużej! 😊
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.








