Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer

För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer

Det här tycker kunderna

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni. Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. W... Se mer

Betygsatt 2 av 5 stjärnor

Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z prze... Se mer

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️

Betygsatt 3 av 5 stjärnor

Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się... Se mer

4,0

Bra

TrustScore 4 av 5

141 omdömen

5 stjärnor
4 stjärnor
3 stjärnor
2 stjärnor
1 stjärna

Ingen inbjudningshistorik registrerad

Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa

Så använder företaget Trustpilot

Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.

Företag på Trustpilot får inte erbjuda incitament eller betala för att dölja omdömen. Omdömen är enskilda användares åsikter och inte Trustpilots åsikter. Läs mer

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Mam od nich dwa podukty

Mam od nich dwa podukty, po ktore regularnie wracam - serum z witamina c i krem ceramidowy. Rzadko wracam po ten sam produkt, więc sam fakt ponownego zakupu mowi chyba wszystko. Przesylka zawsze szybko i bezproblemowo.

30 januari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Zdecydowanie polecam zarówno sklep

Zdecydowanie polecam zarówno sklep, jak i sama markę. Ja najpierw zamówiłam serum sheeny i efekty były na tyle zadowalające, że postanowiłam sięgnąć po kolejne produkty. Szukałam w tym samym czasie kremu regenerującego i po konsultacji z obsługą klienta zdecydowałam się na ten fioletowy, ceramidowy. Teraz czekam na przesyłkę i wierzę, że sprawdzi się równie dobrze jak pierwszy produkt

12 februari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Zaczęłam od jednego produkty na próbę

Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni.

Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. Widzę u siebie duża zmianę - skóra jest bardziej nawilżona, spokojniejsza i wygląda o niebo lepiej niż wcześniej. Dodatkowo, duży plus za wydajność produktów. Zdecydowanie polecam!

2 december 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Jestem bardzo zadowolona z kremu z…

Jestem bardzo zadowolona z kremu z ceramidami i serum z witaminą C (używałam razem). Produkty świetnie się uzupełniają, skóra jest świetlista, bardziej wyrównana i wygląda zdrowiej. Na duży plus zasługuje również kontakt z obsługą klienta - szybkie i konkretne odpowiedzi, realna chęć pomocy. Bardzo miłe doświadczenie zakupowe.

30 december 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Produkty mają świetne składy

Produkty mają świetne składy, są ultradelikatne, bezzapachowe, nie zapychają porów i świetnie sprawdzają się pod makijaż (podkład mi się nie roluje). Na przesyłkę czekałam chyba 3 dni, kupię ponownie.

17 januari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Wzięłam dla córki nastolatki zestaw…

Wzięłam dla córki nastolatki zestaw produktów, które sobie wybrała bo miała straszny ostatnio wysyp i mocno podrażniona buzię. Produkty super jej to wyciszyły, skóra już nie piecze i ładnie wygląda. Warto było zamówić, produkty są genialne więc polecam

18 januari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Ten krem cicacare to jest jakiś…

Ten krem cicacare to jest jakiś absolutny kosmos! 😅 Szukałam czegoś mocno regerencyjnego, a jednocześnie lekkiego żebym mogła stosować pod makijaż, co nie zapcha mi cery w ciągu dnia i w końcu trafiłam na nuuni. Używam go regularnie od jakichś 3 tygodni. Zostaje z tą marką na dłużej. Skóra w końcu jest wyciszona, gładka i przestała się łuszczyć pod podkładem.

21 februari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

To już moje drugie zamowienie na nuuni…

To już moje drugie zamowienie na nuuni i jestem tak samo zachwycona jak za pierwszym. Kosmetyki są bardzo delikatne, nie zapychają mojej skłonnej do trądziku cery i genialnie koja. Miałam małe pytanie odnośnie kolejności nakładania produktów i dziewczyny na instragramowym czacie odpisały mi błyskawicznie i bardzo miło. Produkty przyszły bezpiecznie i estetycznie zapakowane. Polecam z całego serca!

20 februari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Zamówiłam w lutym u nich zestaw do…

Zamówiłam w lutym u nich zestaw do pielęgnacji , głównie zależało mi na serum złuszczającym sheeny i kuracji regenerujsco-rozswietlajacej, bo moja skóra bardzo potrzebowała odnowy. Produkty mają świetne, przemyślane składy i po pierwszych tygodniach stosowania widzę super efekty,. Na paczkę czekałam 3 dni, na pewno wrócę

19 februari 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Jestem za popieraniem polskich…

Jestem za popieraniem polskich przedsiębiorstw, a ta marka należy do tej które według mnie warto wspierać. Nie podrazniaja, nie zapychają, daja efekty i maja efektywne opakowania. Wysyłka w ciągu dwóch dni w paczkomacie gotowa do odbioru.

17 mars 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nie polecam totalnie

Nie polecam totalnie. Zamówienie złożone 19 marca dotarło do mnie 21 maja po meilu, że żądam zwrotu pieniędzy oraz zgłaszam sprawę do odpowiednich służb. W moim przypadku też wina przewoźnika 🥴. Nigdzie nie miałam jednak nawet utworzonej paczki. Scam totalny. Chciałam zrobić zwrot, ale obawiam się, że pieniędzy nie zobaczę a produkt wróci do "sklepu"... A czy yo przypadek, że nie mają profilu na Google? Nie sądzę.

28 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Oszustwo

Oszustwo! Zamówienie złożone 8 kwietnia 2026 i do tej pory go nie otrzymałam. Najpierw tłumaczenie, że paczka zaginęła, że status przesyłki nie aktualizuję się i że wyjaśnią sytuację, a później kontakt się urywa i zero kontaktu i wyjaśnień. Nie ma zamówienie i nie ma zwrotu pieniędzy. Nie polecam i radzę uważać.

26 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Kupiłam serum c-glowy oraz krem cica…

Kupiłam serum c-glowy oraz krem cica care. Kosmetyki stosuje od niedawna, a juz widze efekty. Cera jest promienna, zdrowa, znikaja przebarwienia i nie wychodzą nowe niedoskonałości. Panie zawsze chetnie pomogą w doborze kosmetyków. Widać, że dbają o klientów

7 maj 2026
Omdöme utan inbjudan

Är det här ditt företag?

Registrera din profil för att få tillgång till våra kostnadsfria företagsverktyg, och kom närmare dina kunder.

Skapa ett konto gratis

Detta är Trustpilot

Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.

Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.

Läs mer om andra typer av omdömen.

Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.

Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.

Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.

Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.

Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.

Läs mer