Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni. Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. W... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z prze... Se mer
Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️
Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Urzekły mnie te opakowania
Urzekły mnie te opakowania, są prześliczne, aż miło! Zakupy zawsze przyjemne i bezproblemowe. Przesympatyczna obsługa klienta, a towar wysokiej jakości
Jedna z niewielu marek skincare
Jedna z niewielu marek skincare, po której naprawdę widzę różnicę na skórze. Zamówiłam początkowo przez reklamę i byłam sceptycznie nastawiona, ale po kilku tygodniach używania skóra jest dużo spokojnjjesza i ładniejsza. Ogromny plus też za traktowanie klienta i bardzo dopracowane składy produktów.
Ponad 2 miesiące czekam na realizację…
Ponad 2 miesiące czekam na realizację zamówienia, bardzo trudny kontakt ze sklepem. Nie odpowiadają na maile ani na wiadomosci albo odpowiadają zdawkowo po długim czasie
18 dni bez wysylki
Produkty moze i dobre ale zlozylam zamowienie 18! dni temu i nie jest ono nadal nadano. Obsluga odpisala jeden raz ze sprawdzi i cisza. To jest moje drugie zamowienie ale jak patrze to pierwsze tez dlugo nie wysylali ale nie prawe 3 tygodni. Juz nie wiem czy to skam czy co tam sie dzieje.
Zamówienie złożyłam w kwietniu
Zamówienie złożyłam w kwietniu, w dalszym ciągu nie otrzymałam przesyłki. Pisałam w tej sprawie z P. Krzysztofem. Sprawa miała być wyjaśniona. Brak przesyłki i brak 100 zł na koncie. Nie polecam.
Proces składania zamówienia był bardzo…
Proces składania zamówienia był bardzo łatwy, nie było żadnych problemów z towarem, a dostawa była szybka. Koncentracja na kliencie na wysokim poziomie.
Świetne kosmetyki w dobrej cenie
Świetne kosmetyki w dobrej cenie, które pomogły mi przywrócić moją skórę po długim czasie do dobrego stanu. Uwielbiam i polecam. 💜
Naprawdę dobre produkty
Naprawdę dobre produkty
Mam trudna cerę, a te produkty w pełni spełniają moje wymagania
Polecam
Polecam, bardzo szybka wysyłka. Zamawiałam już kilka razy i zawsze bez żadnego problemu. Bardzo polecam!
Pełna profeska
Pełna profeska. Świetne produkty, rewelacyjna obsługa, fachowe doradztwo. Pomoc w doborze prezentu
Jak by się dało to bym nie dała nawet…
Jak by się dało to bym nie dała nawet jednej gwiazdki. Obsługa w tym sklepie to jakaś żenada. Dwa tygodnie po złożeniu zamówienia brak wysyłki i zero informacji. Po kilku mailach z prośbą o informację łaskawie odpisali że przekazują sprawę do sprawdzenia. Przez kolejny tydzień znowu brak odpowiedzi. Na odczepnego wysłali mi jeden produkt z zamówienia. Mijają kolejne dwa tygodnie i dostałam informację że paczka do pozostałej części zamówienia została utworzona. Kolejny tydzień rozwoju brak. Produkty fajne ale obsługa...dno. Dziwię się, że ten sklep jeszcze funkcjonuje z takim podejściem do klienta. Nie polecam chyba że ktoś ma stalowe nerwy i lubi dreszczyk emocji w oczekiwaniu 2 miesięcy na dostawę zamówienia.
Mam słabość do NUUNI
Mam słabość do NUUNI. Zaczelo się od jednego kremu ceramidowego, którego nie wiem już nawet ile tubek zużyłam -a teraz mam już praktycznie wszystkie produkty, po które regularnie wracam. Chętnie zamawiam i stosuje ich kosmetyki. Nigdy się nie zawiodłam, a obsługa jest zawsze bardzo miła. Polecam!
Ladne
Ladne, modernistyczne i ciekawe opakowania.:) plus produkty robią niesamowite rzeczy z moją skórą! dziękuję
Polecam dobre produkty w fsjnych cenach
Oszuści, odradzam!!!
Ta firma to oszustwo, nie wysyłają zamówień, kontakt beznadziejny, ta sama wymówka co do wszystkich, że zawinił kurier. Zgłaszam do odpowiednich organów
Super szybka wysyłka
Bardzo szybka wysyłka zamówiłam produkt po południu następnego dnia z rana czekał na mnie w paczkomacie, krem bardzo dobry delikatny i nie tłusty, dopiero zaczynam testować ale jak na początku nam dobre odczucia.
Scam oszuści brak towaru
U mnie dokładnie ta sama sytuacja co u reszty osób opisujących swój problem z tą firmą. Zamówienie złożone w kwietniu do dzisiaj go nie otrzymałam. Na moje wiadomości odpowiedź, że to problem z przewoźnikiem, zamówienie rzekomo nadane. Oczywiście brak numeru przesyłki, kontakt z e-maila z gmaila, w pewnym momencie się urywa. Ta firma to scam i oszuści. Komentarze oczywiście usuwają. Ja zamówienie złożyłam przez Klarne, zobaczymy jak oni rozwiążą tą sytuację. Sprawa tej firmy powinna zostać nagłośniona w social mediach !
Kosmetyki świetnie się sprawują
Kosmetyki świetnie się sprawują . Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu kto potrzebuje kosmetyków które faktycznie dzuałają:)
szybka dostawa
bardzo szybko dostałam paczkę z Cicacare :3 jestem zadowolona z produktu i myślę nad dokupieniem serum
NIE ZAMAWIAJCIE NIC TEJ MARKI
Mam dokładnie takie same doświadczenia, jak inne osoby, które już opisały, co się dzieje z zamówieniami. 23 kwietnia zamówiłam i z góry opłaciłam dwa kosmetyki. Do dziś oczywiście nie otrzymałam przesyłki. Tydzień temu wysłałam ponaglającego maila, w odpowiedzi otrzymałam te same wymówki, że to wina przewoźnika. Zamówionych kosmetyków dalej brak. Do tego widzę tu nagły wysyp pozytywnych opinii na temat tej marki. Przypadek? Nie sądzę. Naprawdę jest tyle dobrych i godnych zaufania marek, że dajcie sobie spokój z tą i nic nie zamawiajcie. Już mi nawet nie zależy na tych kosmetykach, chcę tylko odzyskać pieniądze i zamierzam o to walczyć. Jest wiele instytucji, które chętnie mi/nam z tym pomogą :)
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.








