Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer

För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer

Det här tycker kunderna

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Zaczęłam od jednego produkty na próbę, a dzisiaj tak naprawdę cała moja pielęgnacja opiera się o nuuni. Aktualnie używam BALANCY, AZELY i C-GLOWY i jestem bardzo zadowolona z działania produktów. W... Se mer

Betygsatt 2 av 5 stjärnor

Z kosmetyków Nuuni zawsze byłam zadowolona, ale obsługa klienta to katastrofa. Czekam na swoje zamówienie już od 10 kwietnia 2026. Do tej pory jestem zbywana informacjami o rozwiązywaniu tematu z prze... Se mer

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Profesjonalna i rzetelna obsługa, miłe podejście do klienta, polecam. Przesyłka zapakowana bez zarzutu, odpowiednio do jej zawartości. Lubię robić tutaj zakupy, polecam serdecznie. ❤️❤️

Betygsatt 3 av 5 stjärnor

Po prawie półtora miesiąca oczekiwania, dzień po napisaniu poprzedniej recenzji paczka wreszcie ruszyła w drogę. Kosmetyki dotarły porządnie zapakowane, w przesyłce znalazłam dodatkowy krem - mogę się... Se mer

4,0

Bra

TrustScore 4 av 5

141 omdömen

5 stjärnor
4 stjärnor
3 stjärnor
2 stjärnor
1 stjärna

Ingen inbjudningshistorik registrerad

Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa

Så använder företaget Trustpilot

Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.

Företag på Trustpilot får inte erbjuda incitament eller betala för att dölja omdömen. Omdömen är enskilda användares åsikter och inte Trustpilots åsikter. Läs mer

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Jedna z niewielu marek skincare

Jedna z niewielu marek skincare, po której naprawdę widzę różnicę na skórze. Zamówiłam początkowo przez reklamę i byłam sceptycznie nastawiona, ale po kilku tygodniach używania skóra jest dużo spokojnjjesza i ładniejsza. Ogromny plus też za traktowanie klienta i bardzo dopracowane składy produktów.

17 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

18 dni bez wysylki

Produkty moze i dobre ale zlozylam zamowienie 18! dni temu i nie jest ono nadal nadano. Obsluga odpisala jeden raz ze sprawdzi i cisza. To jest moje drugie zamowienie ale jak patrze to pierwsze tez dlugo nie wysylali ale nie prawe 3 tygodni. Juz nie wiem czy to skam czy co tam sie dzieje.

25 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Zamówienie złożyłam w kwietniu

Zamówienie złożyłam w kwietniu, w dalszym ciągu nie otrzymałam przesyłki. Pisałam w tej sprawie z P. Krzysztofem. Sprawa miała być wyjaśniona. Brak przesyłki i brak 100 zł na koncie. Nie polecam.

25 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Polecam

Polecam, bardzo szybka wysyłka. Zamawiałam już kilka razy i zawsze bez żadnego problemu. Bardzo polecam!

3 mars 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Jak by się dało to bym nie dała nawet…

Jak by się dało to bym nie dała nawet jednej gwiazdki. Obsługa w tym sklepie to jakaś żenada. Dwa tygodnie po złożeniu zamówienia brak wysyłki i zero informacji. Po kilku mailach z prośbą o informację łaskawie odpisali że przekazują sprawę do sprawdzenia. Przez kolejny tydzień znowu brak odpowiedzi. Na odczepnego wysłali mi jeden produkt z zamówienia. Mijają kolejne dwa tygodnie i dostałam informację że paczka do pozostałej części zamówienia została utworzona. Kolejny tydzień rozwoju brak. Produkty fajne ale obsługa...dno. Dziwię się, że ten sklep jeszcze funkcjonuje z takim podejściem do klienta. Nie polecam chyba że ktoś ma stalowe nerwy i lubi dreszczyk emocji w oczekiwaniu 2 miesięcy na dostawę zamówienia.

13 april 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Mam słabość do NUUNI

Mam słabość do NUUNI. Zaczelo się od jednego kremu ceramidowego, którego nie wiem już nawet ile tubek zużyłam -a teraz mam już praktycznie wszystkie produkty, po które regularnie wracam. Chętnie zamawiam i stosuje ich kosmetyki. Nigdy się nie zawiodłam, a obsługa jest zawsze bardzo miła. Polecam!

14 november 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Ladne

Ladne, modernistyczne i ciekawe opakowania.:) plus produkty robią niesamowite rzeczy z moją skórą! dziękuję

22 april 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Oszuści, odradzam!!!

Ta firma to oszustwo, nie wysyłają zamówień, kontakt beznadziejny, ta sama wymówka co do wszystkich, że zawinił kurier. Zgłaszam do odpowiednich organów

9 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Super szybka wysyłka

Bardzo szybka wysyłka zamówiłam produkt po południu następnego dnia z rana czekał na mnie w paczkomacie, krem bardzo dobry delikatny i nie tłusty, dopiero zaczynam testować ale jak na początku nam dobre odczucia.

14 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Scam oszuści brak towaru

U mnie dokładnie ta sama sytuacja co u reszty osób opisujących swój problem z tą firmą. Zamówienie złożone w kwietniu do dzisiaj go nie otrzymałam. Na moje wiadomości odpowiedź, że to problem z przewoźnikiem, zamówienie rzekomo nadane. Oczywiście brak numeru przesyłki, kontakt z e-maila z gmaila, w pewnym momencie się urywa. Ta firma to scam i oszuści. Komentarze oczywiście usuwają. Ja zamówienie złożyłam przez Klarne, zobaczymy jak oni rozwiążą tą sytuację. Sprawa tej firmy powinna zostać nagłośniona w social mediach !

19 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

szybka dostawa

bardzo szybko dostałam paczkę z Cicacare :3 jestem zadowolona z produktu i myślę nad dokupieniem serum

6 maj 2026
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

NIE ZAMAWIAJCIE NIC TEJ MARKI

Mam dokładnie takie same doświadczenia, jak inne osoby, które już opisały, co się dzieje z zamówieniami. 23 kwietnia zamówiłam i z góry opłaciłam dwa kosmetyki. Do dziś oczywiście nie otrzymałam przesyłki. Tydzień temu wysłałam ponaglającego maila, w odpowiedzi otrzymałam te same wymówki, że to wina przewoźnika. Zamówionych kosmetyków dalej brak. Do tego widzę tu nagły wysyp pozytywnych opinii na temat tej marki. Przypadek? Nie sądzę. Naprawdę jest tyle dobrych i godnych zaufania marek, że dajcie sobie spokój z tą i nic nie zamawiajcie. Już mi nawet nie zależy na tych kosmetykach, chcę tylko odzyskać pieniądze i zamierzam o to walczyć. Jest wiele instytucji, które chętnie mi/nam z tym pomogą :)

23 april 2026
Omdöme utan inbjudan

Är det här ditt företag?

Registrera din profil för att få tillgång till våra kostnadsfria företagsverktyg, och kom närmare dina kunder.

Skapa ett konto gratis

Detta är Trustpilot

Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.

Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.

Läs mer om andra typer av omdömen.

Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.

Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.

Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.

Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.

Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.

Läs mer