Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer

För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer

Det här tycker kunderna

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu. Na niby częściowy zwrot czekam już ponad trzy miesiące. Zamówiłam kurtkę z bmw a dostałam z redbullem. Jeżeli chcesz coś zwrócić to na swój koszt i nie wiadomo czy... Se mer

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nieuczciwa firma lekceważąca klienta przysłali nie ten towar który był zamówiony po złożeniu reklamacji zaproponowali rekompensatę w formie zwrotu części wartości zakupionego produktu po czym cisza ,k... Se mer

Betygsatt 3 av 5 stjärnor

To że towar dochodzi po wielu dniach jest napisane ...tam są 2 opcje ale i jedna z kurierem i ta z pocztą jest ok 2 tyg. Klocki to nie lego ale wydaje mi się, że to widać. Zestaw który kosztuje oryg... Se mer

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Doświadczenia jak najgorsze. Dziadostwo i złodzieje. Zamówiłem klocki, zabawa z dostarczeniem trwała ponad miesiąc, okazało się , że nie ma. Zwrot pieniędzy drugie tyle. Zwrócili, o 20 zł za mało. Jed... Se mer

Företagsinformation


Kontaktuppgifter

1,4

Mycket dålig

TrustScore 1.5 av 5

57 omdömen

5 stjärnor
4 stjärnor
3 stjärnor
2 stjärnor
1 stjärna

Ingen inbjudningshistorik registrerad

Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa

Så använder företaget Trustpilot

Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.

Företag på Trustpilot får inte erbjuda incitament eller betala för att dölja omdömen. Omdömen är enskilda användares åsikter och inte Trustpilots åsikter. Läs mer

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Oszustwo. Ukryty pod kradzionymi zdjęciami towar z Chin.

Zamówiłam klocki LEGO Fortnite w faktycznie dość promocyjnej cenie.
Wyświetlał się na stronie głównej google na równi z Empikiem, Smykiem i innymi rzetelnymi firmami, które często oferują promocje na towar.
Zdjęcie przedstawiało zestaw oryginalnych klocków LEGO.
Promocja jakieś 40 zł. W porównaniu do innych sklepów.
Zamówiłam zestaw. Zapłaciłam 300 zł.
Na stronie sklepu czarujące informacje, że towar dostarczamy w 24 godziny.
Wybór poczta polska lub kurier InPost..
Numery do kontaktu, wszystko wygląda bezpiecznie. Po dwóch dniach informacje na mail, że przesyłka została wysłana.
Po tygodniu zaczęłam się niepokoić ponieważ przesyłki nie ma a jej numeru nie da się zidentyfikować.
Dzwonię pod nr kontaktowy - nie ma takiego numeru.
Dopiero wtedy niestety przeczytałam obszerne opinie wszędzie na temat tego sprzedawcy.
Dzięki jednej osobie, której udało się odzyskać przesyłkę zadzwoniłam na infolinię T-pay.
Przez nich są realizowane przelewy.
Mam wrażenie , że po ich interwencji towar przyszedł dziś.
Tak jak się spodziewałam po opiniach - chińska podróbka, nie pasujące elementy.
Nie mam nic przeciwko stronom z chińskim tanim towarem w momencie gdy uczciwie się jako takie ogłaszają - Temu, AliExpress, Shein.
Tam też towary nieoryginalne są sprzedawane dużo taniej oraz są możliwe zwroty bez problemu.
Tutaj firma krzak.
Totalni oszuści.
Dołożę wszelkich starań żeby udaremnić kolejne porażki osób nie naiwnych tylko wierzących w uczciwość sprzedawców wobec konsumentów.

21 mars 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Bardzo nie polecam

Bardzo nie polecam. O4. 02. 25 zamówiłam synowi kołocki i do tej pory nie ma.
Nie chcą zwrócić pieniądzy.
Usłyszałam, że paczka jest wysłana i niedługo będzie i gdzie czas dostawy się wydłuża, jak sprawdziłam w śledzeniu przesyłki.
Pieniądze mogę odzyskać, tylko jak odeślę towar, koszt 300 zł. Masakra

25 februari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Klocki

Kupiłam klocki lego a dostałam podróbkę oszukali mnie telefon jest niedostępny jedno wielkie oszustwo jeszcze mnie nikt tak w biały dzień nie oszukał zdecydowanie nie polecam

24 februari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

OSZUŚCI UWAGA!!!!

OSZUŚCI UWAGA!!!!
Firma mnie oszukała, zamiast przesłać narzędzie, przesłali zabawkę, nie ma z nimi kontaktu, nie chcą zwrócić pieniędzy.
Opis niezgodny z produktem, na stronie mieli laser budowlany, a wysłali zabawkę,
UWAŻAJCIE NA TEN SKLEP, SPRAWY ZGŁASZAĆ DO UOKiK,

19 februari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Zabawka psi patrol

Brak kontaktu numeru do kontaktu. Ten który jest podany nieodpowiada. Czekam 10 dzień roboczy i nadal nie ma. Dno, wszystkim odradzam

18 februari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Oszuści

Oszuści. Sprzedają chińskie podróbki przerabiając zdjęcia jakby to były oryginały, co łatwo wprowadza w błąd. Na przesyłkę czeka się ponad dwa tygodnie czyli tyle samo, co czekałoby się zamawiając bezpośrednio z Aliexpress czy innej chińskiej strony. Dział reklamacji to również śmiech na sali. Niczego nie załatwicie. Zwrot jest za granicę, nie opłaca się. Robią z ludzi idiotów. Najpierw ustalają kwotę rekompensaty, później nie odzywają się mimo wielu wiadomości, żeby na koniec zapytać jakie były ustalenia (to nic, że parę wiadomości wyżej jest wszystko określone, ale udają głupich :)). Po czym ślad o nich ginie. Firma krzak. Nie polecam!

24 januari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Zamawiając klocki

Zamawiając klocki - stronka ok, termin do 48 h wszystko fajnie się wydawało a tu taka niemiła niespodzianka . Klocki miały być na prezent , przyszły po 2 tygodniach, do tego pudełko rozwalone, klocki nieoryginalne tylko jakieś chińskie, w worku :( :(.
Mały plus jest taki, że chodź dotarły i nie musiałam zgłaszać sprawy na policje. Nauczka na przyszłość aby czytać opinie a czasem warto nawet zapłacić więcej i żyć spokojnie !

27 januari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Towar nie doszedł, 0 kontakt

Towar nie doszedł. 0 kontakt ze sklepem.

Dla tych co w przyszłości będą to czytać:
Jeżeli macie z nimi problem to zadzwońcie na infolinię operatora płatności tego sklepu - w momencie pisania tego komentarza jest to TPay - podajcie tam informację odnośnie transakcji a oni Wam RACZEJ pomogą odzyskać pieniądze. :)
Pozdrawiam tych co się dali nabrać na oszustów. :)

1 januari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Ostrzegam przed tym sklepem ,jedno…

Ostrzegam przed tym sklepem ,jedno wielkie oszustwo kurtke odeslalam do reklamacji towar niezgodny z zamowieniem , firma nie zwrocila mi pełnej kwoty która zaplacilam za towar, brak kontaktu z firmą , olewają klijentów , na odpowiedź email nie raczą odpowiadać , omijać ten sklep ja napewno nie polecę i nie kupię nic w tym sklepie

5 december 2024
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Jedno wielkie oszustwo

Jedno wielkie oszustwo. Towar zamówiony na początku grudnia przyszedł pod koniec stycznia. Paczka jakby Kopana po drodze. Pogięta wymięta. Klocki to chińska podróba. Mógłbym jakoś to przeżyć gdyby była to jedna piąta ceny. Ale ja zapłaciłem cenę Sklepowa. Omijać szerokim łukiem ten sklep.

20 januari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

DNO!!

DNO!!! Omijajcie ten sklep. Zamówienie zostało wykonane 10 grudnia, paczka po duuuuzej ilości upominających wiadomości do sklepu doszła 17 stycznia. Klocki zamówione to podróba! Omijajcie ten sklep

17 januari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Jedna wielka tragedia

Jedna wielka tragedia! Zamówienie złożone 17 grudnia. Do dziś nie doszło. Telefon nie odpowiada, jakby w ogóle nie istniał. Kontakt mailowy tragiczny. Niby podają nr do śledzenia przesyłki, ale albo nie istnieje, albo jest w przygotowaniu. Po sprawdzeniu na stronie poczty polskiej, takowej przesyłki nie ma. Osobiście polecam OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Daje im jeszcze kilka dni i składam zawiadomienie o oszustwie z art.286 par.1 k.k.
17.01.2025 klocki w końcu doszły...oczywiście nie jest to LEGO, tylko tania podróba z aliexpress🤦🏽‍♀️
30.01.2025 po 2 tygodniach próby odstąpienia od umowy żadnych efektów. Zaproponowali zwrot połowy wartości towaru. Do dzisiejszego dnia nie ma przelewu. Na maile odpisują zdawkowo, od trzech dni już wcale. Żenujące!!! Z całego serca NIE POLECAM❗❗❗

16 januari 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Wszystko poszło nie 5ak

Co poszło nie tak? Wszystko. 19 grudnia zakup, natychmiast opłacony. 15 dtycznia zero informacji.
Ps. Pokaż dowód? Bo moje recenzje będą wiarygodne? Bardziej wiarygodne mam konto na googl bo nikt jeszcze na to kredytu mi nie wziął

19 december 2024
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Towar zamówiony i opłacony 13 grudnia

Towar zamówiony i opłacony 13 grudnia, na maile odpisują ,że niby zaraz dotrze :/ Po weryfikacji Państwa zamówienia i miło mi oznajmić ,że przesyłka jest na końcu dostarczenia./ , ale nie podają żadnych konkretów,treść odpowiedzi jest wielokrotnie powielana z błędem jęykowym, telefon ze strony nie istnieje.Firma utworzona do naciągania klientów.NIE ODPUSZCZĘ i o ile nie dostane towaru/takiego jak na zdjęciach ze strony/ zgłoszę OSZUSTWO

13 januari 2025
Omdöme utan inbjudan

Är det här ditt företag?

Registrera din profil för att få tillgång till våra kostnadsfria företagsverktyg, och kom närmare dina kunder.

Skapa ett konto gratis

Detta är Trustpilot

Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.

Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.

Läs mer om andra typer av omdömen.

Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.

Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.

Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.

Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.

Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.

Läs mer