Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu. Na niby częściowy zwrot czekam już ponad trzy miesiące. Zamówiłam kurtkę z bmw a dostałam z redbullem. Jeżeli chcesz coś zwrócić to na swój koszt i nie wiadomo czy... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Nieuczciwa firma lekceważąca klienta przysłali nie ten towar który był zamówiony po złożeniu reklamacji zaproponowali rekompensatę w formie zwrotu części wartości zakupionego produktu po czym cisza ,k... Se mer
To że towar dochodzi po wielu dniach jest napisane ...tam są 2 opcje ale i jedna z kurierem i ta z pocztą jest ok 2 tyg. Klocki to nie lego ale wydaje mi się, że to widać. Zestaw który kosztuje oryg... Se mer
Doświadczenia jak najgorsze. Dziadostwo i złodzieje. Zamówiłem klocki, zabawa z dostarczeniem trwała ponad miesiąc, okazało się , że nie ma. Zwrot pieniędzy drugie tyle. Zwrócili, o 20 zł za mało. Jed... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Oszustwo. Ukryty pod kradzionymi zdjęciami towar z Chin.
Zamówiłam klocki LEGO Fortnite w faktycznie dość promocyjnej cenie.
Wyświetlał się na stronie głównej google na równi z Empikiem, Smykiem i innymi rzetelnymi firmami, które często oferują promocje na towar.
Zdjęcie przedstawiało zestaw oryginalnych klocków LEGO.
Promocja jakieś 40 zł. W porównaniu do innych sklepów.
Zamówiłam zestaw. Zapłaciłam 300 zł.
Na stronie sklepu czarujące informacje, że towar dostarczamy w 24 godziny.
Wybór poczta polska lub kurier InPost..
Numery do kontaktu, wszystko wygląda bezpiecznie. Po dwóch dniach informacje na mail, że przesyłka została wysłana.
Po tygodniu zaczęłam się niepokoić ponieważ przesyłki nie ma a jej numeru nie da się zidentyfikować.
Dzwonię pod nr kontaktowy - nie ma takiego numeru.
Dopiero wtedy niestety przeczytałam obszerne opinie wszędzie na temat tego sprzedawcy.
Dzięki jednej osobie, której udało się odzyskać przesyłkę zadzwoniłam na infolinię T-pay.
Przez nich są realizowane przelewy.
Mam wrażenie , że po ich interwencji towar przyszedł dziś.
Tak jak się spodziewałam po opiniach - chińska podróbka, nie pasujące elementy.
Nie mam nic przeciwko stronom z chińskim tanim towarem w momencie gdy uczciwie się jako takie ogłaszają - Temu, AliExpress, Shein.
Tam też towary nieoryginalne są sprzedawane dużo taniej oraz są możliwe zwroty bez problemu.
Tutaj firma krzak.
Totalni oszuści.
Dołożę wszelkich starań żeby udaremnić kolejne porażki osób nie naiwnych tylko wierzących w uczciwość sprzedawców wobec konsumentów.
Bardzo nie polecam
Bardzo nie polecam. O4. 02. 25 zamówiłam synowi kołocki i do tej pory nie ma.
Nie chcą zwrócić pieniądzy.
Usłyszałam, że paczka jest wysłana i niedługo będzie i gdzie czas dostawy się wydłuża, jak sprawdziłam w śledzeniu przesyłki.
Pieniądze mogę odzyskać, tylko jak odeślę towar, koszt 300 zł. Masakra
Klocki
Kupiłam klocki lego a dostałam podróbkę oszukali mnie telefon jest niedostępny jedno wielkie oszustwo jeszcze mnie nikt tak w biały dzień nie oszukał zdecydowanie nie polecam
OSZUŚCI UWAGA!!!!
OSZUŚCI UWAGA!!!!
Firma mnie oszukała, zamiast przesłać narzędzie, przesłali zabawkę, nie ma z nimi kontaktu, nie chcą zwrócić pieniędzy.
Opis niezgodny z produktem, na stronie mieli laser budowlany, a wysłali zabawkę,
UWAŻAJCIE NA TEN SKLEP, SPRAWY ZGŁASZAĆ DO UOKiK,
Jestem bardzo zadowolona z usług tego…
Jestem bardzo zadowolona z usług tego sklepu. Zabawka przyszła kompletna w krótkim czasie dziecko szczęśliwe. Polecam sklep Super Promo.
Polecam
Fakt na przesyłkę czekałam długo... ale wszystko doszło synek zadowolony. Polecam
Czekam 18 dzień na oplaconą przesyłkę…
Czekam 18 dzień na oplaconą przesyłkę "Zestaw Klocki FORTNITE dla dzieci zabawka Bus Bojowy 954 szt. + Figurki"
Zero odzewu, pewnie padłem ofiarą oszustwa.
300 zł w plecy 😡
Zabawka psi patrol
Brak kontaktu numeru do kontaktu. Ten który jest podany nieodpowiada. Czekam 10 dzień roboczy i nadal nie ma. Dno, wszystkim odradzam
Oszuści
Oszuści. Sprzedają chińskie podróbki przerabiając zdjęcia jakby to były oryginały, co łatwo wprowadza w błąd. Na przesyłkę czeka się ponad dwa tygodnie czyli tyle samo, co czekałoby się zamawiając bezpośrednio z Aliexpress czy innej chińskiej strony. Dział reklamacji to również śmiech na sali. Niczego nie załatwicie. Zwrot jest za granicę, nie opłaca się. Robią z ludzi idiotów. Najpierw ustalają kwotę rekompensaty, później nie odzywają się mimo wielu wiadomości, żeby na koniec zapytać jakie były ustalenia (to nic, że parę wiadomości wyżej jest wszystko określone, ale udają głupich :)). Po czym ślad o nich ginie. Firma krzak. Nie polecam!
Uwaga oszuści wciskają chińskie marne…
Uwaga oszuści wciskają chińskie marne podróbki, odstąpienie od umowy na poziomie prawdopodobieństwa utopienia się na Sacharze. Prowadząc konwersacje kłamią w każdej wiadomości.
Zamawiając klocki
Zamawiając klocki - stronka ok, termin do 48 h wszystko fajnie się wydawało a tu taka niemiła niespodzianka . Klocki miały być na prezent , przyszły po 2 tygodniach, do tego pudełko rozwalone, klocki nieoryginalne tylko jakieś chińskie, w worku :( :(.
Mały plus jest taki, że chodź dotarły i nie musiałam zgłaszać sprawy na policje. Nauczka na przyszłość aby czytać opinie a czasem warto nawet zapłacić więcej i żyć spokojnie !
Towar nie doszedł, 0 kontakt
Towar nie doszedł. 0 kontakt ze sklepem.
Dla tych co w przyszłości będą to czytać:
Jeżeli macie z nimi problem to zadzwońcie na infolinię operatora płatności tego sklepu - w momencie pisania tego komentarza jest to TPay - podajcie tam informację odnośnie transakcji a oni Wam RACZEJ pomogą odzyskać pieniądze. :)
Pozdrawiam tych co się dali nabrać na oszustów. :)
Ostrzegam przed tym sklepem ,jedno…
Ostrzegam przed tym sklepem ,jedno wielkie oszustwo kurtke odeslalam do reklamacji towar niezgodny z zamowieniem , firma nie zwrocila mi pełnej kwoty która zaplacilam za towar, brak kontaktu z firmą , olewają klijentów , na odpowiedź email nie raczą odpowiadać , omijać ten sklep ja napewno nie polecę i nie kupię nic w tym sklepie
Towar dostarczony z Chin z przeklejoną…
Towar dostarczony z Chin z przeklejoną etykietą, niekompletny. Od 20.12 brak zwrotu pieniędzy. Oszuści zgłoszeni do rzecznika praw konsumenta.
Jedno wielkie oszustwo
Jedno wielkie oszustwo. Towar zamówiony na początku grudnia przyszedł pod koniec stycznia. Paczka jakby Kopana po drodze. Pogięta wymięta. Klocki to chińska podróba. Mógłbym jakoś to przeżyć gdyby była to jedna piąta ceny. Ale ja zapłaciłem cenę Sklepowa. Omijać szerokim łukiem ten sklep.
OSZUSCI NACIAGACZE KŁAMCY JUŻ MIESIAC…
OSZUSCI NACIAGACZE KŁAMCY JUŻ MIESIAC CZEKAM NA KLOCKI AZ JESTEM CIEKAWA CO DOTRZE JESLI DOTRZE ANULOWALAM ZAMOWIENIE PO TRZECH DNIACH KLAMCY NAPISALI ZE PRZESYLKA WYSLANA DNO
DNO!!
DNO!!! Omijajcie ten sklep. Zamówienie zostało wykonane 10 grudnia, paczka po duuuuzej ilości upominających wiadomości do sklepu doszła 17 stycznia. Klocki zamówione to podróba! Omijajcie ten sklep
Jedna wielka tragedia
Jedna wielka tragedia! Zamówienie złożone 17 grudnia. Do dziś nie doszło. Telefon nie odpowiada, jakby w ogóle nie istniał. Kontakt mailowy tragiczny. Niby podają nr do śledzenia przesyłki, ale albo nie istnieje, albo jest w przygotowaniu. Po sprawdzeniu na stronie poczty polskiej, takowej przesyłki nie ma. Osobiście polecam OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Daje im jeszcze kilka dni i składam zawiadomienie o oszustwie z art.286 par.1 k.k.
17.01.2025 klocki w końcu doszły...oczywiście nie jest to LEGO, tylko tania podróba z aliexpress🤦🏽♀️
30.01.2025 po 2 tygodniach próby odstąpienia od umowy żadnych efektów. Zaproponowali zwrot połowy wartości towaru. Do dzisiejszego dnia nie ma przelewu. Na maile odpisują zdawkowo, od trzech dni już wcale. Żenujące!!! Z całego serca NIE POLECAM❗❗❗
Wszystko poszło nie 5ak
Co poszło nie tak? Wszystko. 19 grudnia zakup, natychmiast opłacony. 15 dtycznia zero informacji.
Ps. Pokaż dowód? Bo moje recenzje będą wiarygodne? Bardziej wiarygodne mam konto na googl bo nikt jeszcze na to kredytu mi nie wziął
Towar zamówiony i opłacony 13 grudnia
Towar zamówiony i opłacony 13 grudnia, na maile odpisują ,że niby zaraz dotrze :/ Po weryfikacji Państwa zamówienia i miło mi oznajmić ,że przesyłka jest na końcu dostarczenia./ , ale nie podają żadnych konkretów,treść odpowiedzi jest wielokrotnie powielana z błędem jęykowym, telefon ze strony nie istnieje.Firma utworzona do naciągania klientów.NIE ODPUSZCZĘ i o ile nie dostane towaru/takiego jak na zdjęciach ze strony/ zgłoszę OSZUSTWO
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.







