Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer

För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer

Det här tycker kunderna

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu. Na niby częściowy zwrot czekam już ponad trzy miesiące. Zamówiłam kurtkę z bmw a dostałam z redbullem. Jeżeli chcesz coś zwrócić to na swój koszt i nie wiadomo czy... Se mer

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nieuczciwa firma lekceważąca klienta przysłali nie ten towar który był zamówiony po złożeniu reklamacji zaproponowali rekompensatę w formie zwrotu części wartości zakupionego produktu po czym cisza ,k... Se mer

Betygsatt 3 av 5 stjärnor

To że towar dochodzi po wielu dniach jest napisane ...tam są 2 opcje ale i jedna z kurierem i ta z pocztą jest ok 2 tyg. Klocki to nie lego ale wydaje mi się, że to widać. Zestaw który kosztuje oryg... Se mer

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Doświadczenia jak najgorsze. Dziadostwo i złodzieje. Zamówiłem klocki, zabawa z dostarczeniem trwała ponad miesiąc, okazało się , że nie ma. Zwrot pieniędzy drugie tyle. Zwrócili, o 20 zł za mało. Jed... Se mer

Företagsinformation


Kontaktuppgifter

1,4

Mycket dålig

TrustScore 1.5 av 5

57 omdömen

5 stjärnor
4 stjärnor
3 stjärnor
2 stjärnor
1 stjärna

Ingen inbjudningshistorik registrerad

Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa

Så använder företaget Trustpilot

Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.

Företag på Trustpilot får inte erbjuda incitament eller betala för att dölja omdömen. Omdömen är enskilda användares åsikter och inte Trustpilots åsikter. Läs mer

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu

Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu. Na niby częściowy zwrot czekam już ponad trzy miesiące. Zamówiłam kurtkę z bmw a dostałam z redbullem. Jeżeli chcesz coś zwrócić to na swój koszt i nie wiadomo czy odzyskasz pieniądze

28 september 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nieuczciwa firma lekceważąca klienta…

Nieuczciwa firma lekceważąca klienta przysłali nie ten towar który był zamówiony po złożeniu reklamacji zaproponowali rekompensatę w formie zwrotu części wartości zakupionego produktu po czym cisza ,kilka razy pisałam e-mail i odpowiadają owszem ale do dziś nie otrzymałam żadnego zwrotu aż wstyd tyle razy się upominać omijać zakupy w tym sklepie

9 oktober 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Doświadczenia jak najgorsze

Doświadczenia jak najgorsze. Dziadostwo i złodzieje. Zamówiłem klocki, zabawa z dostarczeniem trwała ponad miesiąc, okazało się , że nie ma. Zwrot pieniędzy drugie tyle. Zwrócili, o 20 zł za mało. Jednym słowem dziadostwo, omijać szerokim łukiem.

12 november 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nie polecam

Nie polecam. Unikać sklepu jak ognia. Nie sprawdziłem strony przed zakupem i żałuję. Skusiła mnie cena i to był błąd. Klocki przyszły po 2 tygodniach bez oryginalnego opakowania i niestety były to podróbki. Na żadnym z klocków nie ma wytłoczonego logo jak to ma miejsce przy oryginalnych klockach.

22 september 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Totalna porażka

Totalna porażka. Klocki podróba przyszła po prawie miesiącu. Od razu robię zwrot. Zobaczymy co z tego będzie.
Nie zamawiajcie z tej strony, oszuści i nic więcej.

19 augusti 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

oszuści

Oprócz tego, ze sprzedaja podróbki w zblizonych cenach do orginalow, to nie odsyłają pieniędzy za zwroty, zwodzadz przez parę tygodni

5 augusti 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Zdecydowanie nie polecam sklepu…

Zdecydowanie nie polecam sklepu SuperPromo.pl.
Zamówione klocki okazały się podróbką LEGO, co jest absolutnie nieuczciwe. Na przesyłkę czekałam bardzo długo, a kontakt ze sklepem to porażka – telefon podany na stronie nie działa, nikt nie odbiera, a na odpowiedź mailową czeka się bardzo długo.
AKTUALIZACJA!
Walczcie o zwrot pieniędzy, nie dajcie się spławić. Mi się udało po kilkumiesięcznej walce.

Po odesłaniu towaru minęło już ponad 14 dni, a nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Choć wysłałam potwierdzenie nadania przesyłki, firma wciąż przeciąga sprawę, jakby liczyła na to, że odpuszczę i zrezygnuję ze zwrotu. To wygląda jak celowe działanie na szkodę klienta.

Obsługa klienta jest niekompetentna i nieuczciwa.
To była moja pierwsza i zdecydowanie ostatnia transakcja z tym sklepem.
Ostrzegam wszystkich – omijajcie szerokim łukiem.
Zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumentów.

9 juli 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Omijać szerokim łukiem złodzieje i…

Omijać szerokim łukiem złodzieje i oszuści zamówiłem klocki miały być Lego a przyszła podróba z Chin odesłałem klocki a teraz nie chcą oddać pieniędzy także nic nie kupujcie z tej strony

19 maj 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Omijać szerokim łukiem,oszustwo

Zamówiłam 18 maja lego bus bojowy aby dać dziecku w prezencie na dzień dziecka. Paczka przyszła po 3 tygodniach niestety bez opakowania a lego to podróba. Na stronie nic takiego nie ma napisane.Dodatkowo na maile odpisuje automat a list przewozowy który otrzymałam był nieaktualny.

18 maj 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Firma oszust

Niestety nie przeczytałam wcześniejszych opinii bo strona wyglądała na rzetelną i towar miał być wysłany w ciągu 24h, faktycznie był tylko że z Chin a co za tym idzie podróbka... Ciekawe czy odzyskam pieniądze ...

4 juni 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Podrobiony towar w cenie oryginału

Podrobiony towar w cenie oryginału, reklamują się zdjęciami LEGO, jest to chińska podróbka która idzie ponad 2 tygodnie do Polski, bez pudełka, w foliowym opakowaniu, na stronie oczywiście żadnej informacji że jest to przesyłka z Chin.

14 maj 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Nie polecam

Nie polecam
Klocki Lego zwykła podróbka mimo że cena prawie jak za orginał.
Wysyłają pocztą i idzie 20 dni.
Kontakt był mialbyc zwrot rekompensata ale na pisaniu się skończyło!!!!

15 mars 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Moje klocki nadal "idą",dowiedziałem…

Moje klocki nadal "idą",dowiedziałem się od sprzedawcy że niestety nie są to orginalne lego,cena wcale nie dużo niższa(człowiek durny zawsze się połakomi na parę groszy 🤦) Sprzedawca poinformował mnie że można dokonać zwrotu na polski adres,bo jak już wiemy z racji na czas oczekiwania, produkty idą z za granicy,ale czytając komentarze,zastanawiam się czy wogole je od kuriera odebrać bo piszą ludzie ze wysyłka zwrotna jest droga bo trzaba odesłać tam skąd przyszły i nie otrzymują zwrotu za odesłany towar.Co jest pozytywne że kontaktowałem się z infolinią płatności t-pay i są w stanie pomóc gdyby był jakiś problem.

17 april 2025
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Agnieszka

Szkoda że nie można dać 0 gwiazdek. NIE POLECAM. Zamówiłam klocki na urodziny syna, klocki co prawda doszły ale po urodzinach i w foliowym opakowaniu. To nie są oryginalne klocki, o czym oczywiscie sklep nie informuję. Dopiero po wpisaniu numeru śledzenia przesyłki zobaczyłam że najpierw przesyłka nie istnieje a jak napisałam wiadomość do sklepu to podali mi "poprawny" nr śledzenia i jakie było moje zdziwienie że to idzie z Chin. Złożyłam reklamacje, chciałam je odesłać bo żeby syn dostał prezent musiałam kupić inny zestaw. Sklep super promo odesłał mnie do działu "reklamacji" w tam poinformowano mnie że mogę zatrzymać paczke a oni zwrócą mi 50% kwoty jako rekompensata. I tak zwracają już od dnia 19.03.25 (dziś mamy 31.03.). Osoba odpisująca oczywiście poprosiła już w zeszłym tygodniu o kwotę do zwrotu i numer konta ale pieniędzy dalej brak. Na moje emaile odpowiada że ponagla osobę wykonująca przelew. Serio tak długo trwa puszczenie przelewu? Wysłała bym towar, ale wtedy widząc co się dzieje nie miała bym ani klocków ani pieniędzy.

14 mars 2025
Omdöme utan inbjudan

Är det här ditt företag?

Registrera din profil för att få tillgång till våra kostnadsfria företagsverktyg, och kom närmare dina kunder.

Skapa ett konto gratis

Detta är Trustpilot

Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.

Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.

Läs mer om andra typer av omdömen.

Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.

Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.

Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.

Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.

Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.

Läs mer