Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu. Na niby częściowy zwrot czekam już ponad trzy miesiące. Zamówiłam kurtkę z bmw a dostałam z redbullem. Jeżeli chcesz coś zwrócić to na swój koszt i nie wiadomo czy... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Nieuczciwa firma lekceważąca klienta przysłali nie ten towar który był zamówiony po złożeniu reklamacji zaproponowali rekompensatę w formie zwrotu części wartości zakupionego produktu po czym cisza ,k... Se mer
To że towar dochodzi po wielu dniach jest napisane ...tam są 2 opcje ale i jedna z kurierem i ta z pocztą jest ok 2 tyg. Klocki to nie lego ale wydaje mi się, że to widać. Zestaw który kosztuje oryg... Se mer
Doświadczenia jak najgorsze. Dziadostwo i złodzieje. Zamówiłem klocki, zabawa z dostarczeniem trwała ponad miesiąc, okazało się , że nie ma. Zwrot pieniędzy drugie tyle. Zwrócili, o 20 zł za mało. Jed... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu
Nigdy nie zamawiajcie z tego sklepu. Na niby częściowy zwrot czekam już ponad trzy miesiące. Zamówiłam kurtkę z bmw a dostałam z redbullem. Jeżeli chcesz coś zwrócić to na swój koszt i nie wiadomo czy odzyskasz pieniądze
Nieuczciwa firma lekceważąca klienta…
Nieuczciwa firma lekceważąca klienta przysłali nie ten towar który był zamówiony po złożeniu reklamacji zaproponowali rekompensatę w formie zwrotu części wartości zakupionego produktu po czym cisza ,kilka razy pisałam e-mail i odpowiadają owszem ale do dziś nie otrzymałam żadnego zwrotu aż wstyd tyle razy się upominać omijać zakupy w tym sklepie
Doświadczenia jak najgorsze
Doświadczenia jak najgorsze. Dziadostwo i złodzieje. Zamówiłem klocki, zabawa z dostarczeniem trwała ponad miesiąc, okazało się , że nie ma. Zwrot pieniędzy drugie tyle. Zwrócili, o 20 zł za mało. Jednym słowem dziadostwo, omijać szerokim łukiem.
OSZUŚCI!!!sama jestem sobie winna bo…
OSZUŚCI!!!sama jestem sobie winna bo nie sprawdziłam przed zakupem... do dziś nie dostałam towaru,zero kontaktu,odpisywali tylko na maila później wcale.unikać szerokim łukiem.
Nie polecam
Nie polecam. Unikać sklepu jak ognia. Nie sprawdziłem strony przed zakupem i żałuję. Skusiła mnie cena i to był błąd. Klocki przyszły po 2 tygodniach bez oryginalnego opakowania i niestety były to podróbki. Na żadnym z klocków nie ma wytłoczonego logo jak to ma miejsce przy oryginalnych klockach.
4 tyg nie dostałem zamówienia ! Wyglada to jak oszustwo
Oszuści 4 tyg nie dostałem zamówienia !
Zamówienie jednak doszło po miesiącu ale i tak nie polecam
Jak odzyskać pieniądze od tych oszustów?
Jak odzyskać pieniądze od tych oszustów?
Czas oczekiwania na paczkę bardzo…
Czas oczekiwania na paczkę bardzo długi , zamówiłam LEGO za 300 zł na prezent dla dziecka , przyszło bez opakowania oryginalnego w zwykłym worku foliowym i wygląda na używane , nie polecam tego sklepu
Totalna porażka
Totalna porażka. Klocki podróba przyszła po prawie miesiącu. Od razu robię zwrot. Zobaczymy co z tego będzie.
Nie zamawiajcie z tej strony, oszuści i nic więcej.
oszuści
Oprócz tego, ze sprzedaja podróbki w zblizonych cenach do orginalow, to nie odsyłają pieniędzy za zwroty, zwodzadz przez parę tygodni
Zdecydowanie nie polecam sklepu…
Zdecydowanie nie polecam sklepu SuperPromo.pl.
Zamówione klocki okazały się podróbką LEGO, co jest absolutnie nieuczciwe. Na przesyłkę czekałam bardzo długo, a kontakt ze sklepem to porażka – telefon podany na stronie nie działa, nikt nie odbiera, a na odpowiedź mailową czeka się bardzo długo.
AKTUALIZACJA!
Walczcie o zwrot pieniędzy, nie dajcie się spławić. Mi się udało po kilkumiesięcznej walce.
Po odesłaniu towaru minęło już ponad 14 dni, a nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Choć wysłałam potwierdzenie nadania przesyłki, firma wciąż przeciąga sprawę, jakby liczyła na to, że odpuszczę i zrezygnuję ze zwrotu. To wygląda jak celowe działanie na szkodę klienta.
Obsługa klienta jest niekompetentna i nieuczciwa.
To była moja pierwsza i zdecydowanie ostatnia transakcja z tym sklepem.
Ostrzegam wszystkich – omijajcie szerokim łukiem.
Zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumentów.
To nie LEGO tylko chińska podróbka
To nie LEGO tylko chińska podróbka. Wysyłka po 30 dniach , jak się dręczy ich mailami co z wysyłką. Klocki bez pudełka chiński zamiennik. Omijać szerokim łukiem.
Omijać szerokim łukiem złodzieje i…
Omijać szerokim łukiem złodzieje i oszuści zamówiłem klocki miały być Lego a przyszła podróba z Chin odesłałem klocki a teraz nie chcą oddać pieniędzy także nic nie kupujcie z tej strony
Omijać szerokim łukiem,oszustwo
Zamówiłam 18 maja lego bus bojowy aby dać dziecku w prezencie na dzień dziecka. Paczka przyszła po 3 tygodniach niestety bez opakowania a lego to podróba. Na stronie nic takiego nie ma napisane.Dodatkowo na maile odpisuje automat a list przewozowy który otrzymałam był nieaktualny.
Firma oszust
Niestety nie przeczytałam wcześniejszych opinii bo strona wyglądała na rzetelną i towar miał być wysłany w ciągu 24h, faktycznie był tylko że z Chin a co za tym idzie podróbka... Ciekawe czy odzyskam pieniądze ...
Podrobiony towar w cenie oryginału
Podrobiony towar w cenie oryginału, reklamują się zdjęciami LEGO, jest to chińska podróbka która idzie ponad 2 tygodnie do Polski, bez pudełka, w foliowym opakowaniu, na stronie oczywiście żadnej informacji że jest to przesyłka z Chin.
Nie polecam
Nie polecam
Klocki Lego zwykła podróbka mimo że cena prawie jak za orginał.
Wysyłają pocztą i idzie 20 dni.
Kontakt był mialbyc zwrot rekompensata ale na pisaniu się skończyło!!!!
Moje klocki nadal "idą",dowiedziałem…
Moje klocki nadal "idą",dowiedziałem się od sprzedawcy że niestety nie są to orginalne lego,cena wcale nie dużo niższa(człowiek durny zawsze się połakomi na parę groszy 🤦) Sprzedawca poinformował mnie że można dokonać zwrotu na polski adres,bo jak już wiemy z racji na czas oczekiwania, produkty idą z za granicy,ale czytając komentarze,zastanawiam się czy wogole je od kuriera odebrać bo piszą ludzie ze wysyłka zwrotna jest droga bo trzaba odesłać tam skąd przyszły i nie otrzymują zwrotu za odesłany towar.Co jest pozytywne że kontaktowałem się z infolinią płatności t-pay i są w stanie pomóc gdyby był jakiś problem.
Zamówiłam klocki LEGO ,a przyszła tania…
Zamówiłam klocki LEGO ,a przyszła tania chińska podróba . Oszustwo
Agnieszka
Szkoda że nie można dać 0 gwiazdek. NIE POLECAM. Zamówiłam klocki na urodziny syna, klocki co prawda doszły ale po urodzinach i w foliowym opakowaniu. To nie są oryginalne klocki, o czym oczywiscie sklep nie informuję. Dopiero po wpisaniu numeru śledzenia przesyłki zobaczyłam że najpierw przesyłka nie istnieje a jak napisałam wiadomość do sklepu to podali mi "poprawny" nr śledzenia i jakie było moje zdziwienie że to idzie z Chin. Złożyłam reklamacje, chciałam je odesłać bo żeby syn dostał prezent musiałam kupić inny zestaw. Sklep super promo odesłał mnie do działu "reklamacji" w tam poinformowano mnie że mogę zatrzymać paczke a oni zwrócą mi 50% kwoty jako rekompensata. I tak zwracają już od dnia 19.03.25 (dziś mamy 31.03.). Osoba odpisująca oczywiście poprosiła już w zeszłym tygodniu o kwotę do zwrotu i numer konta ale pieniędzy dalej brak. Na moje emaile odpowiada że ponagla osobę wykonująca przelew. Serio tak długo trwa puszczenie przelewu? Wysłała bym towar, ale wtedy widząc co się dzieje nie miała bym ani klocków ani pieniędzy.
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.







