Zamowilam perfumy okazaly sie nawet nie ze perfidna podroba ale kolorowana woda. Na szczescie zwrocono mi za nie pieniadze ale za przesylke jednak musialam zaplacic i tego juz nie zwrocono.Mial to byc... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Około 3 tyg.temu zakupiłem wodę toaletową Dawidof Adwenture. Zapach nie trwały, praktycznie po 30 minutach nie czuć go, całkowicie odbiega temu co można sprawdzić w perfumeriach, nawet podróbki trzy... Se mer
Często kupowałem tu perfumy ale ostatnio się zawiodłem kupiłem kolejny raz montblanc legend ale tym razem wziąłem największą butelkę i jestem rozczarowany,ma on strasznie słaby zapach,a utrzymuje się... Se mer
Chodzi mi o wode perfumowana Kevina Kleinao nazwie Eternity Moment Od 5 lat nie jest produkowana nie można jej kupić w stanach bo produkcja została wstrzymana ale w Polsce wciąż można je kupić na al... Se mer
Företagsinformation
Informationen kommer från olika externa källor
Oryginalne perfumy, wody toaletowe, promocje,ekspresowa dostawa, odbiór osobisty i upominki. Dołącz do milionów zadowolonych klientów.
Kontaktuppgifter
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Andra tittade också på
uwaga podrobki
uwaga , zwykle podrobki nietrwale i tandetnie zapakowane widac ze lewe butelki
Niestety nie polecam
Niestety nie polecam, dior jadore trzyma parę godzin, szkoda bo wydane prawie 500zl...
Kupiłam perfumy damskie 100ml
Kupiłam perfumy damskie 100ml , okazały się perfidną podróbką!! mojej znajomej pracowała w tym sklepie dziewczyna która jednoznacznie potwierdziła,że są to CHIŃSKIE PODRÓBKI , niestety!! skoro perfumy oryginały kosztują prawie 500 zł a w IPERFUMY kosztują 120zł -100 ml to chyba juz wtedy powinnam się zastanowić skąd prawie za darmo taka firma jak CALVIN KLEIN rozdaje w Polsce swoje doskonałe perfumy. Zapach utrzymywał się tylko kilkanaście minut. Oryginalne perfumy pachniały do wieczora a uprana bluzka utrzymywała ten zapach. Większość polek nie stać na oryginalne perfumy ze względu na cenę, więc wymyślono szybko oszustwo w postaci podróbek. Czesi i Słowacy śmieją się z nas. Tylko pytam się ,kto jest odpowiedzialny za te ściągane do Polski PODRÓBY?? Jak widać temat paraliżuje! Niedługo kolejny raz zmieni się nazwa tej hurtowni, a biedne polki i polacy uśpieni przez oszustów , kupią kolejny raz kosmetyki, kremy, perfumy.
Podroby
Zamowilam perfumy okazaly sie nawet nie ze perfidna podroba ale kolorowana woda. Na szczescie zwrocono mi za nie pieniadze ale za przesylke jednak musialam zaplacic i tego juz nie zwrocono.Mial to byc prezent na Dzien Matki wiec bardzo glupio wyszlo kiedy go rozpakowala. Nie zamawiajcie tam nie ma oryginalnych produktow.Dziwne ze taka firma mogla sie reklamowac w telewizji.
Zamówione przeze mnie perfumy yves…
Zamówione przeze mnie perfumy yves saint laurent Black opium floral shock to podróby!!Zapach utrzymywał się na skórze 5 minut,nie rozwinął się,nie otulił,był płaski i alkoholowy.Tego samego dnia po dodaniu przesyłki poszłam ją odesłać.Nie polecam kasa wyszli na w błoto,zwłaszcza,że nie kosztowały 10 złoty..
Te perfumy to podróby!!!
Te perfumy to podróby!!!
Nawet nie staly kolo prawdziwych perfum!!!!!
Teraz tylko pelno zamieszania z reklamacja!!!
zakup wody perfumowanej dla mnie i dla…
zakup wody perfumowanej dla mnie i dla męża ,czuć zapach tylko przez chwilę .ostatni mój zakup w tym sklepie
Kilkanaście dni temu kupiłam w promocji…
Kilkanaście dni temu kupiłam w promocji Euphorie Calvin Klein. Używam ich od kilku lat. Niestety, od razu po pierwszym użyciu zauważyłam, że coś jest nie tak. I wszystko się zgadza. Perfumy czuć dosłownie przez chwilę. Są bardzo mocno rozcieńczone. Szkoda, bo w ten sposób traci się klientów. Więcej nie kupię.
Hugo boss
Niestety ale jestem zawiedziona co dziwne ponieważ czytałam opinię bardzo pozytywne których jest więcej niż negatywnych dlatego zdecydowalam się na zakup tutaj. Perfumy są bardzo słabe i rozcienczone praktycznie czuć je tylko w momencie psikania. Trudno człowiek uczy się na błędach więcej perfum nie kupię z i.perfumy
Chodzi mi o wode perfumowana Kevina…
Chodzi mi o wode perfumowana Kevina Kleinao nazwie Eternity Moment
Od 5 lat nie jest produkowana nie można jej kupić w stanach bo produkcja została wstrzymana ale w Polsce wciąż można je kupić na allegro w Rosjanie i w wielu innych sklepach kosmetycznych ale nie ma do nich testera aby klient nie zorientował się że to podróba
podróbki też się trafiają
Często kupowałem tu perfumy ale ostatnio się zawiodłem kupiłem kolejny raz montblanc legend ale tym razem wziąłem największą butelkę i jestem rozczarowany,ma on strasznie słaby zapach,a utrzymuje się 30min.Psikam go dwa razy więcej jak innych dosłownie wszędzie(nawet na ciuchy).Niestety muszę stwierdzić po tak długiej współpracy że to są podróby albo źle przechowywane ale to raczej odpada bo butelka jest czarna i nie przepuszcza promieni słonecznych.
perfumy nie trwałe
Zakupy robię na i perfumach systematycznie dla siebie,rodziny i na prezenty.do tej pory nie miałam zastrzeżeń.Tym razem zdecydowałam się na perfumy które spodobały mi się przy okazji odwiedzin sieciowej drogerii.Zapach przeniósł się na ubranie i tak się długo trzymał że zdecydowałam się go zamówić.A tu wielkie rozczarowanie zapach się w ogóle nie trzyma również na córce jest bardzo nie trwały.
Dzisiaj postanowiłam oddać perfumy do reklamacji zobaczymy jak się sklep zachowa.
Przesyłka z perfumami w ogóle do mnie…
Przesyłka z perfumami w ogóle do mnie nie dotarła. Wygląda na to, że firma nie jest zainteresowana dostarczaniem towaru. Oszustwo.
woda toaletowa Jenifer Lopez Glow 100 ml
Oryginalnie i szybko -woda toaletowa Jenifer Lopez Glow100 ml. Gdyby każdy tak mógł....:)
Odradzam!!! 16 dni czekam na zamówiony towar!
Dnia 13.12.2018r. złożyłam zamówienie z opcją przedpłaty. Dn. 21.12.2018r., po wielokrotnych monitach, dowiedziałam się od przewoźnika iż przesyłka na którą czekam zaginęła. Poinformowałam o tym fakcie zespół iperfumy.pl, z którym (jak sądziłam) doszliśmy do porozumienia w kwestii ponownego wysłania do mnie zamówienia. Pan z obsługi (infolinia) zapewnił mnie stanowczo!!!, iż przesyłka dotrze do mnie w dniach 27-28.12.2018r. Niestety znacząco minął się z prawdą. Dn. 27.12.2018r., po godz.21.00, zaniepokojona brakiem jakiejkolwiek informacji nt. rzeczonej przesyłki skontaktowałam się ponownie z infolinią iperfumy.pl, gdzie pani radośnie poinformowała mnie, iż otrzymam zamówienie JAK TYLKO przewoźnik (w tym przypadku Inpost) rozpatrzy złożoną przez iperfumy.pl reklamację w sprawie zaginięcia mej paczki. Krótko mówiąc - utopiłam pieniądze, w ostatniej chwili organizowałam gwiazdkowy prezent, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani przesyłki ani zwrotu gotówki. Zespół iperfumy.pl nie może pojąć prostej rzeczy - klient zapłacił za usługę i domaga się jej realizacji. Ponowna przesyłka winna być natychmiastowo wysłana do klienta, którego niestety nie interesują przepychanki reklamacyjne między firmą iperfumy.pl a przewoźnikiem. Klient ma czekać do przyszłych świąt na uznanie reklamacji i porozumienie między firmami??? Zdecydowany negatyw! Nie polecam, a nawet odradzam korzystanie z usług iperfumy.pl. Kompletne olewactwo klienta.
Dziwna sytuacja z zamówieniem
Złożyłem zamówienie płatnością przelewem bankowym na 3 butelki perfum, krem, 2 gratisowe próbki oraz 3 oddzielne opakowania prezentowe. Dodatkowo wpisałem kod 5% rabatu który działał w koszyku. Następnie otrzymałem potwierdzenie mejlowe na zamówienie jednej butelki perfum oraz kremu oczywiście bez rabatu. Zadzwoniłem na infolinie i dowiedziałem się ze moje zamówienie zostało rozbite na 2 oddzielne, w tym krem i jedna butelka perfum powtarzała się w obydwóch zamówieniach.Pani nie potrafiła mi odpowiedzieć dlaczego tak się stalo, ktoś rozbił je na dwa ot tak sobie. Gdy wspomniałem o kodzie rabatowy zostałem zapytany skąd go mam...i ze on działa tylko na wybrane produkty. Choc jest to kod -5% na wszystko-PL5PICODI i zadziałał w koszyku, wiec nie rozumiem o co chodzi. Jedyne co dobre to to ze nic nie zapłaciłem i miałem możliwość anulowania 2 zamówień, choc złożyłem jedno. Na dodatek podczas anulacji zamówienia coś rozłączyło rozmowę, choc podejrzewam ze to Pani z infolinii sie rozlaczyla i musiałem dzwonić drugi raz🙂Nie polecam tego sklepu internetowego ewidentne kręcą z niewiadomego powodu.
Niestety po dzisiejszej dostawie muszę…
Niestety po dzisiejszej dostawie muszę wystawić ocenę negatywną. Zamówiłam perfumy Florabotanica dla córki na urodziny. Przesyłka jak zwykle szybko i bez zastrzeżeń, ale gdy otworzyłam pudełko przeżyłam szok... Sama butelka 100 ml ok ale opakowanie masakra, całe pogniecione , folia rozerwana , nie czepialabym się gdyby to było jakieś zagiecie czy coś takiego, ale całe opakowanie wygniecione, wstyd dać komuś. Powinnam je odesłać ale córka bardzo na nie czekała . To nie pierwszy mój zakup na iperfumy ale ostatni.
Perfumy różnią się od tych co posiadam…
Perfumy różnią się od tych co posiadam w domu , inne oznakowanie na butelce , popsikalam jedne i drugie na obu rękach , z iperfumy szybko wywietrzały . Sama nie wiem co o tym myśleć .
Bardzo szybka przesyłka bardzo dobry kontakt towar bez zastrzażeń
100% polecam!!!! towar bez zastrzeżeń,dobry kontakt,szybka przesyłka
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.


