Totalne oszustwo ,zamówiony towar przyszedł jakby był wyciągnięty ,, psu z gardła" , bez oryginalnego opakowania, całość klocków wrzucona do do jednego pudła bez instrukcji ,nawet nie wiem czy jest ws... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Ten sklep z zabawkami to oszuści , kupiłam klocki za 350 zł , piszę do nich kiedy będą,a oni nie mają produktu,a na sklepie widnieje duża ilość.Pozniej przeczytałam opinie i okazało się że jest więcej... Se mer
Nie kupujcie niczego z tej zakłamanej strony. Po pierwsze, zamówienia rzadko kiedy pojawiają się na zamawiany adres. Kiedy już jakkolwiek uda się nawiązać kontakt przez maila, to wymiana wiadomości je... Se mer
Klocki zamówione na początku grudnia. Nigdzie nie ma informacji o tym, że towar idzie 25 dni. Dopiero w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia jest taka informacja. Początek stycznia i paczki nadal... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Witam wszystkich serdecznie unikajcie…oszuści
Witam wszystkich serdecznie unikajcie tego sklepu brak słów nic więcej oszuści uważacie na nich
Jesteśmy kolejnymi oszukanymi…
Jesteśmy kolejnymi oszukanymi klientami. Zrobiłam zamówienie dwóch produktów, po dwóch tygodniach dotarł jeden, w folii, bez opakowania. Nikt nie odpisuje na maila. Dramat
CIĄG DALSZY ZAMÓWIENIE Z 08.12.2025…
CIĄG DALSZY ZAMÓWIENIE Z 08.12.2025 DZISIAJ JEST 02.04.2026 I ANI TOWARU ANI PIENIĘDZY Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE NAZWAĆ TĘ FIRMĘ ZŁODZIEJSKĄ.JEŚLI NIE CHCECIE STRACIĆ KASY NIC NIE KUPUJCIE OD TEJ FIRMY.
Piszę opinie poraz kolejny.
Piszę opinie poraz kolejny.
Zdecydowanie odradzam.
Obiecani cacanki. Towar wysyłany to podróbka, brak możliwości zwrotu. Po wysłaniu kilku maili obiecali rekompenate w ciągu 14 dni roboczych. Brak wpływu.pizniej do 48h brak wplywu. Dramat
Oszuści i złodzieje
Oszuści i złodzieje. Złożyłam u nich zamówienie na 159zl. Po trzech tygodniach otrzymałam wiadomość że moja przesyłka zaginęła. Zażądałam zwrotu pieniędzy i od tamtej pory cisza. Dział reklamacji to jakaś farsa!!! Złodzieje i tyle
Nie realizują zamówień
Klocki zamówione na początku grudnia. Nigdzie nie ma informacji o tym, że towar idzie 25 dni. Dopiero w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia jest taka informacja. Początek stycznia i paczki nadal nie ma. Sklep odpisuje, że nie mają już tego towaru i nie wyślą paczki. Co ciekawe na stronie produkt nadal można zamówić
UWAGA OSZUŚCI !!!!!!!!!!!
Totalne oszustwo ,zamówiony towar przyszedł jakby był wyciągnięty ,, psu z gardła" , bez oryginalnego opakowania, całość klocków wrzucona do do jednego pudła bez instrukcji ,nawet nie wiem czy jest wszystko. Żałuję że nie sprawdziłem tych oszustów wcześniej. Mam nadzieję że chociaż tą opinią ustrzegę innych potencjalnych klientów TYCH OSZUSTÓW!!!! Jedyny plusik za czas dostawy i NIC WIĘCEJ.
Ten sklep z zabawkami to oszuści
Ten sklep z zabawkami to oszuści , kupiłam klocki za 350 zł , piszę do nich kiedy będą,a oni nie mają produktu,a na sklepie widnieje duża ilość.Pozniej przeczytałam opinie i okazało się że jest więcej ludzi oszukanych .Mają zwrócić kasę ,ale widzę ,że nie spieszy im się.Zostałam bez prezentu na święta i pieniędzy na prezent.Jak można tak oszukiwać.Proszę nic nie kupowavyz tej strony.Muszę zgłosić gdzieś,że to fikcyjny sklep.
LEGO fontanna do trevi
Klocki przyszły stosunkowo szybko. Wygladają na te same , które w Empiku kosztują 3 razy tyle. Zapakowane w folię ,bez pudełka, ale została dołączana książeczka że szczegółowym schematem obsługi. Nie jestem w stanie ocenić na tym etapie kompletności i spasowania elementów. Trochę się obawiam tak niskiej ceny, ale na razie wygląda to dobrze i mam nadzieję , że wszystko będzie ok.
UWAGA ZŁODZIEJE
UWAGA - ZŁODZIEJE - nie wysyłają zamówionych przesyłek -NIE ODPOWIADAJĄ NA KORESPONDENCJĘ.
Nie kupujcie niczego z tej zakłamanej…
Nie kupujcie niczego z tej zakłamanej strony. Po pierwsze, zamówienia rzadko kiedy pojawiają się na zamawiany adres. Kiedy już jakkolwiek uda się nawiązać kontakt przez maila, to wymiana wiadomości jest żmudna i trwa kilka tygodni, jakby liczyli na rezygnację ze strony klienta. Finalnie po kilku miesiącach udało się odzyskać tylko część pieniędzy. NIE POLECAM!! ODRADZAM!!!
Nie kupujcie w tym sklepie
Nie kupujcie w tym sklepie.
Produkty są wysyłane z Chin, a czas dostawy jest bardzo długi — informacja o tym znajduje się tylko na mało widocznej podstronie.
Towar nie odpowiada zdjęciom w ofercie.
Zamiast oryginalnych produktów przysłano podróbki – np. klocki podobne do LEGO, ale z napisem „Disnap” zamiast „Disney” i „Stitech” zamiast „Stitch”.
Proces zwrotu pieniędzy trwał prawie miesiąc, a kontakt ze sklepem ograniczał się do ogólnych odpowiedzi, że „sprawa jest w trakcie realizacji”.
kupiłem zestaw lego przyszedł miesiąc…
kupiłem zestaw lego przyszedł miesiąc póżniej i w dodatku całkowicie inny
Złodzieje,oszuści,
Dramat
Nie przyszło oryginalne pudełko. Zwrot pieniędzy bardzo długo trwał. Pisali że wysłali nie było to prawdą, prosili kolejny raz o podanie danych do zwrotu ...
Proszę nauczyć się załączać całą konwersacje a nie po 3 razy pytać o to samo. Nie polecam
Nie polecam
Nie polecam, firma krzak, oszuści, zakupiony plecak nie przyszedł, czekam na paczkę 2 mc i już napewno nie dojdzie, dziadostwo, omijać szerokim łukiem, złodzieje
Złodzieje!!
Złodzieje!!! Przesyłka miała dojść DO 25 dni roboczych, minęło już ponad 70, ani pieniędzy ani przesyłki! Odpisują tylko: paczka jest w drodze. Unikać jak ognia. OSZUŚCI!!!!
Bardzo źle
Bardzo źle. Wodoodporny zegarek dziecięcy z Chin „przyszedł” w miękkiej kopercie. Bez paragonu. Bardzo wodoodporny, woda nie chciała z niego wypłynąć. Czas użytkowania bubla ok. 30 min. Koszt oszustwa 130 PLN
Dostarczono inny niż zamówiony produkt…
Dostarczono inny niż zamówiony produkt (zamówienie 07.01,2025),dogadany zwrot połowy kwoty w ramach rekompensaty nie dotarł (dziś 05.03.2025).maile reklamacyjne z botem.firma krzak,nie polecam tego sklepu.
Porażka
Nie warto piszą ciągle to samo maila klocki przyszły ale nie takę jak chciałem pomyłka
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.








