Kupiłam buty (niby sezonowa obniżka z 599 na 249zl). Cena wysoka, jakość beznadziejna. Sztuczne tworzywo, buty potliwe, zero nadruków świadczących o marce produktu. Po jakimś czasie odkryłam, że handl... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
To, co już pojawia się w recenzjach - brak możliwości zwrotu. Mail kontaktowy zablokowany, odrzuca moje wiadomości. Buty nieużywane, odesłane w terminie, dostarczone - brak reakcji ze strony sklepu. B... Se mer
Beznadziejna jakość. Buty przeznaczone na spacery z psem wytrzymały około 80 godzin chodzenia po czym powstały dziury w podeszwie. Na wysłane zdjęcie sklep zareagował pisząc, że buty były źle użytkowa... Se mer
Buty, które otrzymałam, były za ciasne, więc skontaktowałam się z nimi i w ciągu 3 dni dostałam wymianę – są świetne!
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Wygląda na oszustwo
Wygląda na oszustwo. Buty nie dotarły, na maile nie odpowiadają.
Czekam 5 dni na przesyłkę i ZERO…
Czekam 5 dni na przesyłkę i ZERO kontaktu z tym "sklepem". Wysyłają jedną odpowiedź na różne zapytania....
Za późno przeczytałem opinie ludzi o tym sklepie i butach ...
Beznadziejna jakość
Beznadziejna jakość. Buty przeznaczone na spacery z psem wytrzymały około 80 godzin chodzenia po czym powstały dziury w podeszwie. Na wysłane zdjęcie sklep zareagował pisząc, że buty były źle użytkowane
Towar nie został wysłany, brak zwrotu pieniędzy
Towar nie został wysłany, zażądałem zwrotu - miałem czekać 7-10 dni i po tym czasie zero kasy na koncie. Przestrzegam przed tymi oszustami
OSZUŚCI - ODRADZAM
To, co już pojawia się w recenzjach - brak możliwości zwrotu. Mail kontaktowy zablokowany, odrzuca moje wiadomości. Buty nieużywane, odesłane w terminie, dostarczone - brak reakcji ze strony sklepu. Brak możliwości kontaktu. Zgłaszam do Rzecznika Praw Konsumenta, Inspekcji Handlowej oraz UOKiK.
Nie mogę dokonać zwrotu
Nie mogę dokonać zwrotu, brak możliwości kontaktu telefonicznego.Adres firmy to adres paczkomatu. Po wielu monitach dostałam wiadomość, że przyjęto zwrot i mam czekać na pieniądze ale paczki nie odebrano.
ABSOLUTNIE ODRADZAM!!!!!!!
Po pierwsze, po złożeniu zamówienia nie otrzymałam mailowo potwierdzenia złożenia zamówienia. Bardzo cwane, zwłaszcza, że numer należy podać na formularzu zwrotu.
Na moje wiadomości w tej sprawie - brak odpowiedzi.
Odpowiedź przyszła w momencie kiedy upłynął termin odesłania butów.
Oczywiście odesłałam w terminie, a formularz zwrotu napisałam po swojemu, podając wytłumaczenie dot. braku numeru zamówienia.
Sprawdzałam kilka dni temu status przesyłki - została dostarczona.
Napisałam, że zgłoszę sprawę na policję.
Przed chwilą otrzymałam od nich maila z informacją, że nie zlecili zwrotu, bo nie przesłałam zdjęć butów do zwrotu oraz że nie otrzymali formularza, co oczywiście jest kłamstwem.
EDIT - po długich bojach i wielu mailach udało mi się w końcu odzyskać pieniądze, ale kosztowało mnie to sporo nerwów. Tak czy inaczej nie polecam.
buty-barefoot.pl - kiepskie buty
Proszę nie kupować butów w tym sklepie internetowym.
Na stronie buty-barefoot.pl nie podano numeru telefonu, na adres e-mail przesyłane są gotowe ogólne odpowiedzi. Zwrot obuwia jest niemożliwy, przesyłki nie są odbierane.
Buty są kiepskiej jakości. To chińskie buty które można kupić za 30 - 40 zł.
Jakość butów jak i obsługa klienta fatalnie oceniam.
Sklep odebrał zwrot ale odmawia zwrotu pieniędzy i zerwał kontakt. Sprawa zgłoszona do Europejskiego Centrum Konsumenckiego (ECK)". Badziewiaste buty nie polecam.
To są chińskie podróby
To są chińskie podróby. Nie kupować pod, żadnym pozorem. Nie można zwrócić. Koszmar!!!!
Ta firma to czarna dziura
Ten sklep to firma bez danych ani adresu. Chcę odesłać paczkę, niby jest formularz do zwrotów, wymiany na stronie, ale podany adres to zamknięty oddział InPostu. Nie ma też numeru telefonu, który jest konieczny do nadania zwrotu. Kontakt mailowy - jak na razie nieprzydatny, dostałam tylko bezwartościową odpowiedź po tym jak postarszyłam zgłoszeniem oszustwa na policję. Dodatkowo na stronie jest wklejony kłamiliwy obrazek sugerujący dobry ranking opinii na Trustpilot i Google, tymczasem na tych stronach prawdziwe opinie o sklepie tylko ostrzegają przed oszustwem!
Stanowczo odradzam
Stanowczo odradzam. Pierwszym bledem byly zakupy w tym sklepie - buty niewarte tych pieniedzy, zostaly dostarczone dopiero po kilku tygodniach. Nie mogac sie zdecydowac na wariant zamowilam 2 modele dla siebie i 2 dla syna ii to byl moj drugi blad. Bo zwroty w tym przypadku to czysta fikcja - firma kaze buty odsylac do USA (!!!) na koszt kupujacego - gdzie koszt przesylki przewyzsza cene jaka zaplacilam za buty... Dodatkowo jeden z wariantow to guma/plastik i zupelnie nie nadaja sie do noszenia....
niestety nie ma do firmy kontaktu
niestety nie ma do firmy kontaktu, e-mile wpdają jako nie do wysłania
Brak kontaktu ze sprzedającym
Byty nawet ok. Ale w moim przypadku nie otrzymałem żadnego potwierdzenia zakupu. Po około tygodniu ukazała się przesyłka, która po kolejnym tygodniu została nadana. Zero jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym. Tak więc jeśli otrzymacie buty to już ich nie wymienicie na inny rozmiar, nie zareklamujecie a po odesłaniu...cóż, być może otrzymacie zwrot środków a być może nie. Same buty nawet fajne i mają super lniane woreczki, ale jakościowo są warte tak może 100-150 zł. bo w tej cenie można kupić podobne butki na popularnych platformach nie koniecznie ze Słoweni. Drugi raz bym nie kupił.
Miła obsługa i prosty proces…
Miła obsługa i prosty proces zamawiania. Gorąco polecam!
Miła obsługa i prosty proces…
Miła obsługa i prosty proces zamawiania. Gorąco polecam!
Zamówienie złozone 04.02.2025 dzisiaj…
Zamówienie złozone 04.02.2025 dzisiaj jest 26.02.2025 butów nawet po interwencji mailowej nadal nie dostałem i pewnie już nie dostanę. Po mailu z prosba o zwrot wpłaconych pieniędzy za zamówienie nagle kontakt się urwał. Śmierdzi oszustwem i wyłudzeniem. Omijać z daleka.
Edit: na FB negatywne komentarze usuwaja natychmiast,a wysyłki jak nie było tak nie ma
Byłam sceptyczna
Byłam sceptyczna, ale byłam mile zaskoczona. Na pewno jeszcze u nich zamówię!
Buty
Buty, które otrzymałam, były za ciasne, więc skontaktowałam się z nimi i w ciągu 3 dni dostałam wymianę – są świetne!
Towar niezgodny z zamówieniem
Zamówiłam rozmiar 39, wiedząc, że rozmiarówka jest zaniżona. Otrzymałam jednak rozmiar 38. Chcę wymienić te buty na większe. Napisałam już 3 maile w tej sprawie i wysłałam formularz, ale na żadną wiadomość nie otrzymałam odpowiedzi. Nie wiem w jaki sposób zwrócić to obuwie. Brak kontaktu z firmą. Zaczynam się obawiać, że to oszustwo.
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.








