Profijt Meubel - Doetinchem Omdömen 

97
TrustScore 5 av 5

4,8

Doetinchemseweg 87, 7007 CB Doetinchem, Gelderland, NL


Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer

För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer

Det här tycker kunderna

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Hebben een prachtige tafel gekocht, maar was nog niet leverbaar Maar na goed overleg konden we het showmodel met korting kopen. Toch fijn dat het zo ook kan . Vriendelijke mensen . Super geregeld... Se mer

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Heel positief, keurige verkoper met veel kennis van zaken die duidelijk weet waar hij het over heeft. Blij met zijn advies. Vandaag, 9 juli, week 28 , àlles geleverd, dus veel eerder dan week 32 w... Se mer

Företaget har svarat

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Heb hier na heel lang zoeken mijn perfecte bankstel gevonden, prijs was goed, personeel was vriendelijk, ruime informatie en denktijd. Vlak voor pasen gekocht vlak na pasenn bezorgd. Van begin tot b... Se mer

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

We hadden een paar maanden geleden een bank en 4 stoelen besteld. Nadat we deze hadden opgehaald en thuis neer hadden gezet waren we er niet zo blij mee.(kleur en comfort) We hebben uiteindelijk o... Se mer

Företaget har svarat


Företagsinformation

  1. Heminredningsaffär
  2. Dekoration- och inredningsbutik
  3. Möbelaffär
  4. Soffbutik

Om Profijt Meubel - Doetinchem

Skrivet av företaget

Bij Profijt Meubel vind je een uitgebreide collectie betaalbare meubels, met volop keuze voor iedere woonstijl. Of je nu houdt van een moderne, landelijke, industriële of tijdloze stijl: dankzij de ruime keuze aan banken, fauteuils, tafels, stoelen en kasten is er altijd een meubel dat bij jou past.

Veel zitmeubelen kun je zelf samenstellen in verschillende stoffen en ledersoorten en onze deskundige medewerkers helpen je graag met persoonlijk interieuradvies.

Bij Profijt Meubel koop je bovendien met een gerust gevoel. Je profiteert van onze laagste prijsgarantie, duidelijke garantievoorwaarden en onze unieke Zitgarantie.

Veel meubels zijn direct uit voorraad of snel leverbaar. Bezoek een van onze 37 winkels in Nederland of ontdek onze uitgebreide meubelcollectie online.

Plan direct een adviesafspraak Ontdek alle banken Sale Outlet Onze winkels

Volg ons op social media voor inspiratie:

Instagram   |   Facebook   |   Pinterest   |   YouTube

De slimste keuze!

Skrivet av företaget

✓ Deskundig advies
We helpen je graag bij het samenstellen van een interieur waar je jarenlang van geniet.
✓ Zelf samenstellen
Bovendien zijn veel van onze zitmeubelen verkrijgbaar in diverse stoffen en ledersoorten, zodat je jouw meubel volledig naar wens kunt samenstellen.
✓ Bij Profijt Meubel koop je met een gerust gevoel
Je profiteert van onze laagste prijsgarantie, duidelijke garantievoorwaarden en deskundig advies van onze medewerkers.
✓ Unieke Zitgarantie
Zit je nieuwe bank binnen 14 dagen toch niet lekker? Neem contact op met onze medewerkers en wij passen het comfort aan, zonder de opstelling, bekleding of kleur te wijzigen. Zo zit je altijd goed!
✓ Snel leverbaar
Veel artikelen zijn direct uit voorraad of snel leverbaar, zodat je niet lang hoeft te wachten op je nieuwe interieur.
✓ 37 winkels in Nederland
Bezoek een van onze winkels verspreid door het hele land, er is er altijd wel een winkel bij jou in de buurt, of ontdek onze collectie online.

Kontaktuppgifter

  • Doetinchemseweg 87, 7007 CB, Doetinchem, Gelderland, Nederländerna

  • 0314-650296
Promotion box for Profijt Meubel - Doetinchem

Profijt Meubel

Wat je ook zoekt voor jouw huis, Profijt Meubel heeft het!

4,8

Utmärkt

TrustScore 5 av 5

97 omdömen

5 stjärnor
4 stjärnor
3 stjärnor
2 stjärnor
1 stjärna

Ber kunder att lämna omdömen

Detta företag bjuder in sina kunder att lämna omdömen – oavsett om de är positiva eller negativa

Innehåll från riktiga människor är i fokus på Trustpilot. Det här företaget kan dock även använda vårt AI-verktyg för att skriva sina svar.

Så använder företaget Trustpilot

Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.

4,8

Alla omdömen

(97)

593 omdömen under de senaste 12 månaderna

Skriv ett omdöme
Företag på Trustpilot får inte erbjuda incitament eller betala för att dölja omdömen. Omdömen är enskilda användares åsikter och inte Trustpilots åsikter. Läs mer

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Alles klopt!

Mooie winkel, vriendelijk en bekwaam personeel en correcte afhandeling van levering!

15 februari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Wat leuk om te horen dat u zo tevreden bent meneer Loverink!
Tot ziens in onze winkel!

Met vriendelijke groet,
Team Profijt Meubel Doetinchem

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Geweldig

Ik werd goed geholpen met alles.

30 november 2023
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Beste heer en mevrouw Thuis,

Bedankt voor deze mooie review. Daarnaast ook bedankt voor het lekkere karamel snoepje.
Wij wensen jullie veel plezier met jullie nieuwe meubels.

Met vriendelijke groet,
Joris Profijt Doetinchem

Betygsatt 4 av 5 stjärnor

Goede service en prima advies.

We hadden een klacht over ons aangekochte bankstel. Na meerdere servicebezoeken en een goed overleg met verkoper Kees, geeft Profijt een prima voorstel gedaan waar we erg tevreden over zijn.

14 februari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Beste Cees en Ria,

Fijn om te lezen dat ons voorstel eindelijk een goed einde heeft gekregen en jullie weer helemaal tevreden zijn!

Met vriendelijke groet,
Kees
Profijtmeubel Doetinchem

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Super goed geholpen door irma

Super goed geholpen door irma!
Vriendelijk en goed advies.

11 februari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Beste Isha van Gurp,
Heel fijn om te lezen dat het advies en meedenken over de inrichting wordt gewaardeerd. Top!

Mit freundliche Grüsse,
Irma
Team Profijtmeubel Doetinchem

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Irma heeft ons fantastisch geholpen en…

Irma heeft ons fantastisch geholpen en het was een enorme snelle levering (direct uit voorraad leverbaar) dus ook voor de ongeduldige klant: hier moet je zijn.

3 februari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Dank je wel Pascal, voor je mooie review. Het is inderdaad heel fijn dat we vaak uit voorraad kunnen verkopen. Ik heb met veel plezier jullie geholpen voor de meest perfecte combinatie van eettafel en eetstoelen.

Met vriendelijke groet,
Irma
Profijtmeubel Doetinchem

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Gute Beratung

Gute Beratung, kompetente Mitarbeiterin die einem nichts aufzwingen möchte. Große Auswahl an erstklassigen Möbel. Gerne wieder!!!

3 februari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Herzlichen dank Herr Meimann für ihrem positiven Reaktion!
Wir heben das gerne gemackt, und wollen immer das der Kunde gut in ehrlich beraten wird.

Mit freundlichen Grüße
Team Profijtmeubel Doetinchem

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Goede/snelle service

Goede/snelle service
Leuke actieprijs

2 februari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Dank je wel voor je review Lois. Het kan inderdaad snel gaan bij ons, op voorraad en naar jouw smaak. Heel fijn dat je zo blij met de aankoop bent.

Met vriendelijke groet,
Irma
Profijtmeubel Doetinchem

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Aankoop relaxfauteuil

De ontvangst was erg vriendelijk, personeel is deskundig en neemt alle tijd en geeft veel informatie. Kortom, prettige ervaring.

2 februari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Bedankt voor uw review!

Fijn om te horen dat u uw bezoek in onze winkel als prettig heeft ervaren.
Veel plezier met uw aankoop.

Met vriendelijke groet,
Team Profijtmeubel Doetinchem

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Fijne winkel

We kopen al jaren bij profijt Doetinchem, zijn er erg tevreden over de kwaliteit en service van Profijt. Vandaag weer een prachtige bank gekocht.

2 februari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Beste fam. Bosch,
Fijn om te lezen dat we jullie naar al die jaren weer als klant terug zijn gekomen en mooie bank hebben gevonden. Geniet er weer van.

Vriendelijke groet, Kees.
Profijtmeubel Doetinchem

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Spontane verkoopster met goede adviezen

29 januari 2024
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Wat leuk te horen Bert, dat uw ervaring prettig was, in onze winkel.
We streven er altijd naar, om de klant in alle eerlijkheid, en vriendelijkheid te helpen, waardoor we de klant goed kunnen adviseren.
Dank, voor uw review.

Met vriendelijke groet,
Team Profijtmeubel Doetinchem

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Manager verscheucht Kunden!

19 augusti 2023
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Beste Volkan Tansis,

Dank voor het schrijven van uw review, de feiten zijn echter nogal verdraaid.

Uiteraard zijn families met kinderen van harte welkom in onze winkel. We verwachten dan echter wel dat ouders hun kinderen in de gaten houden en met respect met andermans spullen omgaan.

Deze groep kinderen maakten er een baldadig feest van, knoeiden met chocomelk door de winkel, haalden de toiletten overhoop en speelden met de relaxfauteuils en de traplift. Iedereen begrijpt dat dit niet de bedoeling is en dat we dan moeten ingrijpen. Het spijt ons dat het bij u allemaal onprettig overgekomen is maar een blik in de spiegel kan in deze ook geen kwaad. Elke klant elke familie is van harte welkom maar we laten onze winkel niet vernielen onder het mom “klant is koning”



Met vriendelijke groet,

PROFIJT MEUBEL DOETINCHEM

Betygsatt 1 av 5 stjärnor

Der Kunde ist hier anscheinend nicht…

Der Kunde ist hier anscheinend nicht der König! Kinder sind hier eindeutig nicht erwünscht. Nach dem Verhalten des Manager zu urteilen, sollten Kinder am liebsten nicht das Geschäft betreten geschweige den Kakao vom Automaten ziehen. Nur Kunden die etwas kaufen (dazu zählen Kinder nicht) dürfen jeweils nur einen Kaffee ziehen. Falls doch ein Kind auf die Idee kommen sollte, wird, bevor es sich etwas ziehen kann, der leere Becher aus der Hand gerissen und das Kind ermahnt. Kaum eine Minute im Geschäft heißt es, ihr könnt nicht den ganzen Tag hier sitzen und Kaffee trinken. Dieser Mann schimpft sich Manager. Was hinterlässt so etwas bei dem Kind? Diese Frage werde ich einem Psychologen stellen müssen. Ich mache mir Gedanken darüber ob ich klagen soll.

Blijkbaar is de klant hier niet de koning! Kinderen zijn hier duidelijk niet toegestaan. Afgaande op het gedrag van de zaakvoerder mogen kinderen bij voorkeur de winkel niet in, laat staan ​​de cacao uit de automaat halen. Alleen klanten die iets kopen (hieronder vallen geen kinderen) mogen slechts één koffie per keer tappen. Als een kind toch op het idee komt, voordat het zelf iets kan trekken, wordt de lege beker uit je hand gegrist en wordt het kind vermaand. Nauwelijks een minuut in de winkel betekent dat je hier niet de hele dag koffie kunt zitten drinken. Deze man noemt zichzelf een manager. Wat laat zoiets achter in het kind? Die vraag zal ik aan een psycholoog moeten stellen. Ik vraag me af of ik moet klagen.

13 augusti 2023
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Beste familie Özdas,

Dank voor het schrijven van uw review, de feiten zijn echter nogal verdraaid.

Uiteraard zijn families met kinderen van harte welkom in onze winkel. We verwachten dan echter wel dat ouders hun kinderen in de gaten houden en met respect met andermans spullen omgaan.

Deze groep kinderen maakten er een baldadig feest van, knoeiden met chocomelk door de winkel, haalden de toiletten overhoop en speelden met de relaxfauteuils en de traplift. Iedereen begrijpt dat dit niet de bedoeling is en dat we dan moeten ingrijpen. Het spijt ons dat het bij u allemaal onprettig overgekomen is maar een blik in de spiegel kan in deze ook geen kwaad. Elke klant elke familie is van harte welkom maar we laten onze winkel niet vernielen onder het mom “klant is koning”



Met vriendelijke groet,

PROFIJT MEUBEL DOETINCHEM

Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Goeie advies

We zijn goed begeleid in het zoeken naar de juiste stoel. Nadat reparatie aan stoel niet verholpen kon worden, werden we door personeel serieus genomen en is het prima verholpen, we zijn erg tevreden hoe ze hier mee om zijn gegaan.
Vriendelijk personeel.

23 juni 2023
Omdöme utan inbjudan
Betygsatt 5 av 5 stjärnor

Top bedrijf bij binnenkomst altijd een…

Top bedrijf bij binnenkomst altijd een warm welkom vriendelijk personeel denkt goed met je wensen mee en je budget.
Goede service !!!!

19 mars 2023
Omdöme utan inbjudan
Logotyp för Profijt Meubel - Doetinchem

Svar från Profijt Meubel - Doetinchem

Bedankt voor het schrijven van uw positieve review Nikita.
Super om te mogen lezen dat u een fijn en warm gevoel heeft overgehouden aan uw bezoek aan onze winkel.
Ons team staat altijd voor u klaar!

Met vriendelijke groeten,
Team Profijt meubel Doetinchem

Detta är Trustpilot

Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.

Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.

Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.

Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.

Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.

Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.

Läs mer