utrudniony kontakt!!
utrudniony kontakt!!! na emiale nie odpisują, telefon komórkowy przekierewuje odrazu na pocztę głosową.
mało zdjęć produktów oraz opis znikomy
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
utrudniony kontakt!!! na emiale nie odpisują, telefon komórkowy przekierewuje odrazu na pocztę głosową.
mało zdjęć produktów oraz opis znikomy
Jeśli sprzedawca podaje czas dostawy 1-10 dni, to pod uwagę trzeba wziąć górną granicę pomnożoną przez 3 i mooooooże po miesiącu otrzymacie towar. Ja nadal czekam. Sprzedawca zwodzi emailami, że przesyłka wysłana, a link do śledzenia nie działa bo oczywiście paczka idzie z Chin, czego nie wiedziałem wcześniej, więc musi dotrzeć do Polski, żeby było cokolwiek widać - ale czy to nastąpi? Nie wiem, nadal czekam i szczerze mówiąc gdybym wiedział, że tak będzie to sam bym to sobie kupił w Chinach, albo wziął te pieniądze i poszedł do sklepu pod domem. Tragedia, nie polecam nikomu. Olewać takich sprzedawców.
Oszuści, na stronie prezentowany jest inny towar niż otrzymujemy - zamawiałam produkt Xiaomi, dostałam trzy razy tańszą podróbkę z aliexpress o całkiem innej nazwie. Nie podejmują żadnych kroków pomimo moich zgłoszeń reklamacji i uzmysłowienia im oszustwa, przekierowują na inne adresy mailowe, z których brak odpowiedzi.
Przesyłka zamówiona 21 marca do dnia dzisiejszego nie dotarła, brak jakiegokolwiek kontaktu. Nie polecam. Jak dla mnie jedno wielkie oszustwo
Przesyłki ida z Chin bezposrednio, dostawa trwa 2 tygodnie. Ma stronie mylnie podane ze towar dostepny, trzeba sie doszukac w regulaminie informacji ze dostawa moze trwac nawet 3 tygodnie. Nie mogli podać linku do śledzenia bo od dostawcy z Chin ciężko 😵💫
Sklep tragedia przy towarze napisane wyslka 24 h a jak przychodzi co do czego to czekasz 2 tygodnie tak jak Pani napisała najgorszy sklep w internecie pośrednik innych sklepów kontakt utrudniony ogolnie tragedia
Ciężki kontakt i niezgodne produkty z opisem Najgorszy sklep internetowy jak istnieje. Na moje e-maile nie odpisuje nikt by rozwiązać problem.
oszukując co do dostawy, niby wysłane, a paczka szła dwa tygodnie. Przyszedł towar bez oryginalnego pudełka, bez książki, która miała być w zestawie. Wszystko owinięte folią. Zdecydowanie odradzam.
Paczka wysłana 4.12.25 dotarła 16.12.25. Kontakt średni ze sklepem, nr paczki wyssany z palca. Zabawka niby nowa ale bez ori pudełka z instrukcją w języku z dalekiego wschodu. Nie polecam. Sklep sprzedaje podrobki. Szkoda kasy i zachodu.Strona PL, adres w GB, paczki z PRC
Brak powiadomienia z Kat Idzie przesyłka i kontaktu co z przesyłką nie Polecam
Oszusci!!!! Oszusci! Uwaga@ towar gówniany! Oszukuja ze oddadza pieniadze. Przestrzegam
Uwaga!!!Oszuści !!!
Nic nie kupujcie. Kontakt ograniczony jak cała firma.
Ani towaru ani zwrotu pieniędzy!
Ponad miesiąc czekam na paczkę widmo!
Dlugi czas oczekiwania. Zabawka przyszla bez kartonu.
Jakiś przekręt. Czekam na paczkę od miesiąca i nic. Numer do śledzenia przesyłki nie działa.
Uwaga oszuści!
Paczka nie dotarła mimo, że minął miesiąc. Brak kontaktu, na meile odpowiada bot, wysyłając niedziałające linki do śledzenia paczki. Brak kontaktu telefonicznego. Firma z siedziba w Londynie.
Mija pawie miesiąc i ani przesyłki ani zwrotu pieniędzy każą czekać aż przesyłka dojdzie i nie chcą zwrócić pieniędzy
Oszuści mimo zamówionego towaru i oczekiwania w tym momencie 21dni nie chcą oddać pieniędzy twierdzą że wyślą ponownie przesyłkę którą wysyłają z chin. Do ewentualnego zwrotu towaru jeśli by przyszło nie chcą podać adresu zwrotnego. Rozmowa z nimi to jak tozmowa z chatgpt 1.0. inteligencji za grosz a raczej poprostu oszuści
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.