Sklep masakra. Przy zakupie piszą - dostawa 1-5 dni. Ja czekam od 10.05. i czekam. I czekam. Na maile odpowiadają chyba boty - bo ciągle to samo. Że klocki są wysłane i mam cierpliwie czekać. Klocki... Se mer
Även om vi inte verifierar specifika påståenden eftersom omdömeslämnarnas åsikter är deras egna, kan vi märka omdömen med en ”verifierat”‑etikett ifall vi kan bekräfta att en företagsinteraktion har ägt rum. Läs mer
För att skydda plattformens integritet granskas både verifierade och overifierade omdömen av vår automatiserade programvara som är tillgänglig dygnet runt. Tekniken är utformad för att identifiera och ta bort innehåll som bryter mot våra riktlinjer, inklusive omdömen som inte är baserade på en äkta upplevelse. Vi är medvetna om att vi inte kan lägga märke till allt. Det går att flagga sådant som du tror att vi kan ha missat. Läs mer
Det här tycker kunderna
Zamówiłam autko terenowe dla syna. Przyszło sprawne i w całości i nawet długo nie czekałam. Niestety auto słabej jakości. W ciągu tygodnia sie połamało. Złożyłam reklamację i sklep postanowił, że mo... Se mer
Zamówiłam auto dla wnuka, nie sprawdzając wcześniej opinii o sklepie. Zainteresowałam się nimi dopiero po zakupie i byłam załamana, że to tak źle oceniany sprzedawca. Tymczasem- miła niespodzianka! Za... Se mer
Klocki zamówione, po 5 dniach wysłano zapytanie do sklepu czy towar został wysłany ponieważ zależało nam na szybkiej realizacji. Dostaliśmy odpowiedź, że paczka została nadana inpostem i wkrótce dosta... Se mer
Ingen inbjudningshistorik registrerad
Det här företaget har inte bjudit in sina kunder. Omdömen kanske inte är representativa
Så använder företaget Trustpilot
Se hur deras omdömen och betyg hämtas, betygsätts och modereras.
Andra tittade också på
Firma bardzo nierzetelna
Firma bardzo nierzetelna. Zamówienie otrzymałam po 25 dniach, zamiast po 5-ciu Po skargach w wielu instytucjach, zaproponowano mi rekompensatę, na którą czekałam kolejne 30 dni po kilkukrotnych upomnieniach. Ogólnie nie polecam, lepiej samemu zamówić z Chin, wyjdzie szybciej i taniej.
Sklep masakra
Sklep masakra. Przy zakupie piszą - dostawa 1-5 dni. Ja czekam od 10.05. i czekam. I czekam. Na maile odpowiadają chyba boty - bo ciągle to samo. Że klocki są wysłane i mam cierpliwie czekać. Klocki idą z Chin, dostałam link, z którego nic nie wynika bo zatrzymał się na 25.05.
Nie polecam - z tak nierzetelnym sklepem, jeszcze nie miałam do życzenia.
Autko terenowe dla syna
Zamówiłam autko terenowe dla syna. Przyszło sprawne i w całości i nawet długo nie czekałam. Niestety auto słabej jakości. W ciągu tygodnia sie połamało. Złożyłam reklamację i sklep postanowił, że moze oddać mi połowę kwoty autka. No lepszy rydz niż nic. Pieniądze miały byc na koncie do 2 tyg. Minął miesiąc i dalej ich nie mam. Ciągle zbywaja tak więc NIE POLECAM tego sklepu. Omijajcie z daleka.
Autko zamówione 20 kwietnia nie doszło…
Autko zamówione 20 kwietnia nie doszło do dzisiaj jest 12 maja ... numer telefonu nie działa brak kontaktu z ich stony, oszuci NIE ZAMAWIAĆ Z TEJ STONY
Nie kupujcie nic na tej stronie
Nie kupujcie nic na tej stronie, nie wysyłają towaru i nie zwracają pieniędzy, to są oszuści...
Kłamstwo na temat wysyłki i brak kontaktu
Klocki zamówione, po 5 dniach wysłano zapytanie do sklepu czy towar został wysłany ponieważ zależało nam na szybkiej realizacji. Dostaliśmy odpowiedź, że paczka została nadana inpostem i wkrótce dostaniemy maila potwierdzającego. Żaden mail nie przyszedł, na następne maile brak odpowiedzi. Dodzwonić się telefonicznie nie da. Obawiam się, że ani pieniędzy ani towaru nie zobaczę. Chciałbym wszystkich przestrzec przed kupowaniem na tej stronie. Jest to po prostu jeden wielki przekręt.
Klocki
Drugi raz zamawiałam klocki na stronie MODELINI i drugi raz dostałam zepsute, uszkodzone pudełko. Mimo uwagi do poprzedniego zamówienia o uszkodzonym pudełku, tym razem paczka również nie była dobrze zabezpieczona . Nie polecam !
Jedno wielkie oszustwo
Jedno wielkie oszustwo. Nie kupujcie w tym sklepie. Przy zakupie była informacja że czas oczekiwania 1-5 dni roboczych. Na e-maile nie odpowiadają a telefon podany na stronie nie działa. Minęły 3 tygodnie od zamówienia i nadal nie otrzymałem zamówienia. Zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta. Trzeba się zabrać za tych oszustów.
Dramat
Dramat. Termin realizacji jest z opóźnieniem już ponad tygodniowym i nadal nie wiadomo kiedy spowdziewac się paczki …. Dramat nie polecam 😡😡😡
Czy komus sie przydarzylo ze zapewniali…
Czy komus sie przydarzylo ze zapewniali że paczka jest w drodze i nie dotarła? Od tygodnia zapewniaja mnie że paczka zostanie wyslana, chcialam zrezygnowac to napisali że jest w drodze i w kolejnym mailu wysla link do sledzenia, od dwoch dni czekam na link do sledzenia 😭😭😭😭 paczka miala byc prezentem na zajaczka obawiam sie ze 350 zl poszlo w bloto.(
Nie kupować
Nie kupować. Towar wysyłany z Chin inny niż na zdjęciach, towar szedł miesiąc, zwrot trzeba robić do anglii, zero kontaktu ze strony skleu. Nie wiem czy otrzymam zwrot środków.
Oszuści zgłaszajcie ich gdzie się da
Oszuści zgłaszajcie ich gdzie się da
Jestem zadowolona z zakupu i obsługi
Zamówiłam auto dla wnuka, nie sprawdzając wcześniej opinii o sklepie. Zainteresowałam się nimi dopiero po zakupie i byłam załamana, że to tak źle oceniany sprzedawca. Tymczasem- miła niespodzianka! Zamówienie dostarczone w terminie, poprzedzone kolejnymi mailami o etapach jego realizacji. Paczka dobrze zabezpieczona, samochodzik super- nawet jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Dzielę się więc opinią, dla pełnego obrazu działalności Modellini.
Szanowni Państwo zróbmy zbiorowy pozew
Szanowni Państwo zróbmy zbiorowy pozew. Na pewno poszkodowanych jest więcej tylko milczą. A ja nie mam zamiaru odpuścić oszustom nawet 50 zł bo to są moje pieniądze. W ich przypadku to 100 klientów po około 100 czy więcej zł to już się robią konkretne pieniądze. Wspólnie możemy osiągnąć coś więcej, straciłem trochę czasu i nerwów na pisanie do nich. Po ostatnim mailu powiedziałem im że czekam na pieniądze jak nie zwrócą to idę do rzecznika praw konsumentów i na policję. Napisali mi że zwrócą pieniądze w ciągu 14 dni do dziś mają termin. Ale to jest jakiś absurd 14 dni na zwrot pieniędzy gdzie kliknięcie na przelew w banku trwa 2 minuty. Pieniądze za towar to chcą od razu pomimo że i tak jest to sprzeczne z ich regulaminem bo rzekomo towar będzie wysłany w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu zapłaty. Po czym co towar jest wysyłany bezpośrednio z Chin i czas dostawy to około 30 dni. Ja poświęcę jeszcze czas ale im nie odpuszczę. Jak ktoś chętny do zbiorowego pozwu to mój mail "kamilr22krmałpagmail.com"
Pozew zbiorowy?
Myślę że telewizja powinna się zająć ich oszustwami, bo się okazuje, że jest to scam na ogromną skalę. A może tak trzeba pozew zbiorowy i uderzyć w nich w GB?
Prezent na Boże narodzenie nie dotarł…
Prezent na Boże narodzenie nie dotarł !!! Ciężki kontakt po nowym roku miał dotrzeć gdzie już informowałem że nie jestem już zainteresowany przesyłka !!!po tem dostałem wiadomość że przesyłka zaginęła cały czas twierdziłem o zwrot pieniędzy to pytają o numer konta wysłałem i do tej pory nie ma zwrotu
Uwaga OSZUŚCI
Uwaga OSZUŚCI - nie oddają pieniędzy za odesłany towar! Nie polecam zakupów w tym sklepie!
J.CZ.wyjątkowo perfidna firmo teleon…
wyjątkowo perfidna firmo teleon kontaktowy nie aktywny na reklamacje nie ma odpowiedzi zero kontaktu .Zamówiłem dla dziecka helikopter23.11.2025r. przysłali w zgniecionym kartonie z uszkodzonym pilotem.04.12.2025 odesłałem towar na podany adres do reklamacji/Kalisz 62-800 ul.Częstochowska 77/ i do tej pory żadnych wieści.Wycodzi na to że to jacyś oszuści.
Zamówiłem auto wyścigowe,przyszły…
Zamówiłem auto wyścigowe,przyszły klocki zamku Harrego Potera.
Miało być 5 dni,było 25.
Nie polecam.
Lepiej bezpośrednio z aliexpress bo oni to samo robią.Pośredniczą tylko...
Brak kontaku.
Jak kasa wpłacona,mają klienta w d...e.
DRAMAT!!!
NIE KUPUJCIE !!!
Detta är Trustpilot
Vem som helst får skriva ett omdöme på Trustpilot. Den som skriver ett omdöme äger sitt omdöme och detta innebär att personen i fråga kan redigera eller ta bort sitt omdöme när som helst. Omdömen finns kvar på Trustpilot sålänge omdömeslämnarens konto är aktivt.
Företag kan be sina kunder om omdömen via automatiska inbjudningar. Dessa omdömen markeras som verifierade för att visa att det handlar om verifierade upplevelser.
Läs mer om andra typer av omdömen.
Vi skyddar vår plattform med hjälp av dedikerade medarbetare och smart teknologi. Läs mer om hur vi bekämpar falska omdömen.
Läs mer om omdömesprocessen på Trustpilot.
Här är 8 tips på hur man kan skriva omdömen på bästa sätt.
Verifieringen hjälper till att säkerställa att det är riktiga människor som skriver omdömena som du läser på Trustpilot.
Att erbjuda belöningar för omdömen eller att bara be en viss grupp personer att skriva ett omdöme kan påverka företagets TrustScore. Detta strider mot våra riktlinjer.





