Biro.ro omdömen

Det senaste omdömet

omdömen

Om

trustpilot stars

Very Good service. Highly recommended.

Am comandat o curea de ceas si serviciile si asistenta oferita au fost foarte bune.

Foarte prompti.

Sunt foarte multumit de grija pe care magazinul a avut-o in legatura cu primirea coletului
trustpilot stars

Daca vreti un ceas, luati cu incredere.

Foarte prompti, preturi accesibile(cel putin cu ocazia black friday), livrarea a durat o zi, produsul a ajung in stare excelenta si functioneaza impecabil(ceas timex T2N865).

super ok

buna ziua

este a treia comanda, sant foarte multumita de produse, de serviciile dvs
recomand cu cea mai mare placere

professionals

i reccomend this company to anyone who wants quality.
ceasul (un traser diver orange) este de o calitate exceptionala, suportul tehnic de la biro.ro este profesionist, pe scurt, o companie serioasa si care m-a impresionat in cel mai placut mod.

Super

A 3a oara cand comand, foarte multumit de produse!
trustpilot stars

Recomandat fara nici o rezerva

Am avut dificultati enorme in achizitionarea unui model simplu, clasic, de curea de ceas. Dupa nenumarate vizite la unicul importator al brand-ului, in timpul carora m-am lovit de un nivel de incompetenta ce cu greu poate fi descris (pe parcursul a 30 de zile!), mi s-a oferit cureaua cautata la un pret astronomic, complet rupt de realitate. Frustrat, am dat iama in online, unde am gasit site-ul biro.ro, un formular simplu de comanda dar, mai ales, doua modele de curea perfecte pentru nevoile mele, la un sfert din pretul cerut de importatorul de fite. Intregul proces de comanda s-a finalizat intr-un minut, comanda confirmata telefonic de o persoana extrem de competenta si interesata, 24 de ore mai tarziu eram in posesia bunurilor. Rapid, profesionist, elegant, produse de calitate. Nu am ce sa cer mai mult. De fiecare data cand ma voi lovi de o achizitie de profil, le voi vizita site-ul inainte de orice altceva. Bravo lor!

SUPER OK

Este prima data cand am facut o comanda la biro.ro si sunt foarte multumit.Totul a decurs cum trebuie,ceas original,factura, garantie totul ca la carte.Si un sfat pentru cei de la biro sa mai umble un pic la site la motorul de cautare.

Oameni seriosi!

In nici jumatate de ora de la plasara comenzii prin mail, cineva de la biro.ro m-a contactat telefonic,pentru a-mi spune ca a2a zi dimineata ceasulv-a ajunge lamine. Foarte prompti amabili si seriosi.Cu siguranta o sa mai comand de la ei si ii voi recomanda tuturor

Biro

E a doua oara cand comand de la ei. Foarte seriosi, prompti si amabili. Si in plus doar la ei am gasit ceasurile comandate. Multumesc mult!

Nota 10 ! ! !

E prima oara cand cumpar de la 'Biro',i-am ales dupa ce,in prealabil,am tot 'frunzarit' pe internet printre magazinele online de ceasuri de pe la noi.Mi-a placut felul in care isi prezinta produsele,multe informatii pe care nu prea le-am vazut la concurenta,stocul destul de diversificat si actualizat la zi,preturi corecte si livrare rapida.Totul conform celor spuse pe site...Multumesc pt.seriozitate,toate cele bune...

Excelent

Sunt la a doua comanda de la Biro.ro . In dorinta de reinnoire a ceasului nu am stat niciun minut sa ma gindesc sau sa caut in alta parte. Am intrat direct pe site, mi-am ales produsul, am trimis pentru informatii suplimentare (emailul de raspuns a fost surprinzator de prompt si cuprinzator, eu am intrebat seara , raspunsul venind in 2-3 ore). după ce am incarcat comanda, in scurt timp am fost sunat si in 24 de ore ceasul era la mine pe mina. despre produs, asa cum ma asteptam: factura, chitanta, garantie, tipla pe ceas si curea, cutie originala. Inca o data Bravo si tine-ti-o tot asa.

Excelent!

Buna seara, azi am primit ceasul....pe care mi l-am dorit! Comanda am lansat-o ieri, sunt foarte multumita. Multumesc echipei BIRO!

Foarte multumit!

Buna ziua!
Am cumparat un ceas de la Biro, livrarea foarte prompta si specificatiile la fel ca pe site

Colaborare excelenta

Este a doua mea achizitie de la Biro si sunt satisfacut de amabilitatea si profesionalismul lor (am primit mult mai multe informatii decat m-as fi asteptat si argumente atat pro cat si contra pentru varianta aleasa de mine). Ma bucur foarte mult ca livrarea s-a facut inainte de craciun tinand cont de faptul ca varianta ceasului comandat nu se gasea in stoc iar comanda lansata de mine s-a facut destul de tarziu in conditiile in care ceasul trebuia adus de la producator.

Foarte multumita!!

Comanda a ajuns intr-o zi.Ceasul este la fel ca si pe site,calitate foarte buna,oameni seriosi.Recomand tuturor sa comande linistiti.

un pic dezamagita

Promptitudine din partea echipei biro,servicii de calitate,insa produsul comandat a ajuns deteriorat,si anume ,cureaua de silicon a avut capatul din partea telescopului crapat. produsul era menit sa fie cadou si faptul ca a ajuns deteriorat, m-a dezamagit.

livrare inainte de craciun

Multumesc mult, nu aveam prea mari sperante sa primesc comanda intr-una din zilele astea aglomerate. Ceasul este foarte frumusel, exact asa cum ma asteptam. Cand a venit curierul imi venea sa-l imbratisez :) !
Succes

Excelent

Serviciile foarte rapide, calitate foarte buna.

Excelent !!!

Va multuesc frumos !
Am facut comanda pe 06.12.2011 si dimineata am primit coletul .
Ceasul arata foarte fff bine , sunt foarte incantata .
Nu ma asteptam sa se livreze atat de repede .
Multumesc !
Sarbatori Fericite !

Biromax SRL Support

Om företaget

Biro.ro - Magazin online de ceasuri autentice si expedieri cadouri. Ceasuri Grovana, Mondaine, Traser, Diesel, Fossil, DKNY, Emporio Armani, Michael Kors, Suunto, Casio, Revue Thommen, Axcent, Grandeux, Time Force, Seiko ...

Besök Biro.ro

800072 Galati
Rumänien

Kategori

Trustpilot´s förpliktelser

Trustpilot har åtagit sig att säkerställa bättre online shopping upplevelser för alla, vilket innebär att vi gör vårt yttersta för att utrota falska omdömen. Läs mer.

Om du upplever att falska omdömen har publicerats på din företags profil, vill vi höra om det. Kontakta Trustpilot här.

Prenumerant av Trustpilot

Det här företaget prenumererar på Trustpilot Business Services. Läs mer om våra tjänster för företag här.

Inga företag kan radera eller redigera givna omdömen.